Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/karlas-parties-cornwall-kids-mary-poppins-nanny-drawing.jpg

Epilog

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Florence

10)  Florence (06.02.2018 21:40)

Olspet, děkuji moc.
Jsem ráda, že sis u Ley i u Ester odpočinula. Někdy není nic lepšího než po náročném týdnu sáhnout po něčem oddychovém. Fakt moc děkuji za zpětnou vazbu

olspet

9)  olspet (06.02.2018 17:40)

Florence, kočáku, jsi hvězda .
Četla jsem povídku zpětně, až byla vlastně skoro celá dopsaná a jsem za to docela ráda. Takhle jsem si to vychutnala úplně, maximálně nejvíc a áchám tady ještě teď. Tenhle komentář píšu zpětně a to už mám přelousklou i Tvoji e-knihu (jupí..). Dokonalé, prostě dokonalé. Zamilovala jsem si je všechny a bylo to fajnově oddychové čtení. Moc a moc Ti děkuji a budu se těšit na další Tvé dílko.

Florence

8)  Florence (30.12.2017 13:37)

Seb, vážně? Koupíš si Lajkni mě! Moc děkuji! A moc děkuji za tvoji pravidelnou podporu v podobě komentářů. Moc jsem se těšila, až tu tvoje jméno uvidím. Díky, díky. Mimčo jsem si nemohla odpustit. Ona je Lea takový rodinný typ, že si mimčo prostě zasloužila a ne jenom jedno. :D

Jani, já doufám, že budeš hlavně šťastná. Přece jenom jsme si to s touhle povídkou užily pořádně dlouho. Moc ti děkuji za tvé komentáře celou tu dobu!

Katuš, Já jsem úplně červená až ke kořínkům vlasů. Moc a moc ti děkuji za takovou chválu. Já to vidím stejně jako ty. Jsem smutná, že člověk jen málo kdy narazí na nějakou dobrou romanci, kde se nekoná žádná insta-lush. S toho mi jde spíš mráz po zádech a rozhodně to není moje představa, co bych chtěla v životě zažít. Jako že někoho uvidím, zblázním se touhou a nedokáže se vůbec ovládat... to je pro mě brrr. Já jsem spíš pro takové příběhy, kde se z přátelství vyvine něco víc. Jsem ráda, že to tak máme podobně daný.
Myslíš, že by ses mi mohla ozvat na mail? Já teď nejsem u notebooku a nějakou dobu asi nebudu, ale jak to budu mít na mailu, tak na to nezapomenu. Je uvedený u mého profilu ;)
Moc děkuji! Za mně i za mého tatínka

Alearo, jsem moc ráda, že se ti líbila. Děkuji!

Aleara

7)  Aleara (30.12.2017 11:27)

Úžasná povídka
Díky moc a těším se na další ;)

6)  Katuš (30.12.2017 11:02)

Naše Nejúžasnější, Nejkrásnější (a to nevím, jak vypadáš :D ), Nejskvělejší, Nejlepší a další Nej Flouško :D . To byla tak nááááááádherná povídka i kapitola, že jen vzdychám a doufám, že zas napíšeš něco tak krásného a od srdce a přitom s vtipem a chytrostí. Děkuji za každé slovíčko i za to, že tam nebyl sex, který je teď všude a už mi to krapet (no dobře dost) leze na nervy, protože mi přijde, jako by se ze světa vytratila ta jednoduchá a upřímná láska a nahradilo jí fyzično a ... no prostě sex - rychlý, téměř násilnický, zvířecí. Takže jsem moc, moc ráda, že ses tomu tady vyhnula a já si mohla vychutnat láskyplnou povídku. Moc ti děkuji, fakt. A těším se, s čím zase přijdeš .

A kdybys byla ochotná mi povídečku nejúžasnější poslat na můj mailík, tak bych se vůbec nebránila, nikam bych ji nedávala, něco tak úžasného bych se i bála někam dát, ale samozřejmě pochopím, pokud to nebudeš chtít nikam dál posílat :) :) :) :) :) (katus.katulik@gmail.com)

Ještě jednou moc moc a moc děkuji a měj se krásně na dovolené a pozdravuji a myslím na Tvého tatínka, ať je mu čím dál tím lépe!

Janicza

5)  Janicza (30.12.2017 09:03)

Jsem smutná a šťastná zároveň. Smutná, že to končí a šťastná z toho, že jsou šťastní i oni.
Díky Flo za tvou povídku! Moc jsem si ji užila!

Seb

4)  Seb (30.12.2017 08:47)

Flo, povídku jsem si užívala, obdivovala jsem Leu, že má s Balvanem takovou trpělivost i tvoje nápadité psaní, které zastínilo sem tam nějaké ty mluvnické chybičky a mimčo nakonec? Tyhle konce miluju
Moc ti děkuju za tvoje písmenka i za to, že jsi dokázala pravidelně přidávat kapitoly a někdy se těším na tvoji další tvorbu
P.S.: Zatím si koupím a přečtu tvoji elektronickou knížku

Florence

3)  Florence (30.12.2017 07:25)

Mirko, já taky!
E.T., to jsem moc ráda, že se ti Lea líbila. Děkuji ti!

2)  E.T. (29.12.2017 23:44)

Byla to opravdu úžasná povídka!

1)  Mirka (29.12.2017 20:03)

Moc děkuji!!!

1

>