Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/I-Really-Really-Like-You.jpg

Stokilová Mulan

Děkuji za ty komentáře, holky. A díky také samozřejmě patří Cam.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2

Ada

10)  Ada (16.02.2014 10:35)

Bude rande? Příště bude rande? Íííííí, já se tak těším! Oni jsou spolu tak neskutečně roztomilý S tou Mulan si Andy rozhodně šplhnul a má rád Melí, což jsou další plusové body - pro Ester asi zásadní, že? A Tami se mi už nezdá děsivá, je děsně milá a už si mě taky stihla omotat kolem prstu
Bože, ať už je středa! Já chci to randeeee

9)  Kejt (16.02.2014 10:30)

Stokilová Mulan:-))) to je drobeček. Andy se zatím snaží tak, že mu držím palce. ikdyž vyrazit s ním ven asi znamená, že se kolem nich budou rojit davy fanoušků a to Ester moc nemusí, že? No, jsem na ni zvědavá, na holku plachou, ale fandím ji. To provázání soukromí a vlastního života s internetem a online světem je vážně bláznivé.

Niky

8)  Niky (16.02.2014 10:23)

Já tušila, že na tom křtu bude Ondra! Sakra, on je asi fakt hodně známej Ester by si ho měla trochu víc proklepnout, ať ví, s kým že to jde na rande :D Mulan A Eta se culí!
A už i s Tami si rozumí líp ;) No, tím slůnětem si hodně šplhla
Kapitola skvělá, už se nemůžu dočkat další

7)  Fifii (16.02.2014 09:43)

Jsem úplně překvapená jako Ester, jak je Ondra známý a mám pocit, že mi začíná připadat děsně milý (i přes ty červené vlasy) Holkám držím palce ať jsou z nich ty správné kamarádky...no prostě celá kapitola se mi moc líbila

Bosorka

6)  Bosorka (16.02.2014 09:13)

Ahoj Flo, tak jsem opět neodolala...(hlavně tomu tvému slibu ohledně nefalšovaného Hepáče - jen doufám, že se naše názory a pohledy na hepáče nějak zásadně nerozcházjí ;) )
Je to opětovně skvělé (nenudí tě už ta chvála? ) a moc se těším, co se pokazí B) ;)

Florence

5)  Florence (16.02.2014 07:47)

Tethys, hih! Zase si první! No, jak to ty děláš... Ester je Ester. Dala jsem si na její postavě práci, tak jsem ráda, že se ta práce vyplatila :D Moc ti děkuji!

Vandi, no je no. Hlavně mezi mladou generací :D. To rande? Díky ti!

Ali, a jak se culí! A můžu prohlásit, že poblíž Ondry se hlavně ze začátku bude culit o sto šest :D. Moc ti děkuji!

Danje, tak to mi se tady všechny culíme! Jsem moc ráda, že čteš a ještě víc, mě těší, že ses to rozhodla dát mi najevo komentáři. Neboj, mě rozhodně jen smajlíkové komenty nevadí. Jsem ráda i za ně. Díky ti!

4)  danje (16.02.2014 00:56)

Taky se culím. *teeth.
Čtu už od začátku, ale komenty jsem nezanechala hned. Když vidím ty dlouhé komentáře od žen přede mnou, tak jsem akorát tak zahanbená-mně moc to vyjadřování nejde. Jsem jen a jen konzument. Je mi ale blbé nezanechat vůbec nic. Ode mne to budou prostě jen obrázky. Tak jsem je tam aspoň dnes k předešlým kapitolám přidala. Je trapné začít u páté kapitoly,:p

Pohodové čtení.

Ali

3)  Ali (16.02.2014 00:12)

Ponorena v porodu slonice, jop, tak to si umim predstavit, ale neni to uplne hezka predstava. Kazdopadne, ona se culi! Eta se culi! :D Yahoo! Tesim se na priste, doufam, ze se jim to prvni oficialni rande podari! Tesim se, co s nima dal provedes! Dekuju za super vecernicek!

Vanda

2)  Vanda (15.02.2014 23:23)

Super kapitola!!! To je fakt až tak známy? :D A že Mulan... Heh :D Na to rande sa teším, ak tam nedáš nejaké zlé prekvapenie, ako máš vo zvyku :D Teším sa na ďalšiu :D :)

Tethys

1)  Tethys (15.02.2014 22:40)

Sakra, asi umřu smíchy!
Já vím, tahle kapitola vlastně nebyla vůbec vtipná, ale já jsem se stejně musela culit jako měsíček na hnoji.
Melí je úžasná, Ester má takové zvláštní charisma, které mě prostě nutí se s ní ztotožnit, i když jsme úplně rozdílné. O Ondrovi/Andym ani nemluvím, ten je prostě... A Tami? Tami je skvělá. ;)
Hrozně moc se těším na další!
P.S. P-A-L-A-Č-I-N-K-Y! pig

«   1 2

>