Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/I-Really-Really-Like-You.jpg

A je tu epilog...

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2

Ali

11)  Ali (31.03.2014 20:16)

Ne, tenhle hepac jz neohrozis, ale na to letadlo si pockam u te dalsi, ju?

10)  Lůca (31.03.2014 19:34)

Nádherné, skvělé, sladké jen maličko krátké!
Těším se na další tvou tvorbu, i kdyby by měla být bez hepáče

Ada

9)  Ada (31.03.2014 18:28)

Přiznávám, fakt jsem se trochu bála, že si to na poslední chvíli rozmyslíš a ten hepáč nám nedopřeješ, takže jsem epilog otvírala trochu s obavami, ale bylo to krááásný Moc se mi líbilo, že jsi to zakončila Julkou stejně jako jsi s ní začínala v prologu, to bylo opravdu pěkný. :D

8)  danje (31.03.2014 18:16)


Florence

7)  Florence (31.03.2014 16:57)

Ali, copak? Hepáč tě překvapil? Vždycky můžu napsat epilog číslo dvě a tam je všechny posadit do nějakého letadla, které by spadlo :D Myslím, že bydlení s Tami a jejím zvěřincem jen tak někdo nevydrží... Ester na to měla zlatou povahu a taky to pro ni asi byla pořádná příprava, když teď bude bydlet s Ondrou. Moc ti děkuji a taky se budu těšit u další!

Ahoj Fanny....
ano, všimla jsem si, žes mi tu chyběla, ale musím říct, že já z negativních komentářů taky moc nadšená nejsem, ale zase pravda, že bych si je někdy zasloužila.
Nicméně, já mám z Lajku sama taky takové rozpačité pocity, to se musím přiznat. Na jednu stranu mě to hrozně bavilo, zvlášť když se moje postavy škádlily. A rozhovory Máca/Esterí, Esterí/Ondra nebo Esterí/Jupík... ty jsem milovala. Ale zase na druhou stranu někdy jsem si říkala, jak jsem se k tomuhle dostala. Takovýhle pocit jsem u Zámků nebo u Mozaiky nikdy neměla Asi se to i odrazilo v nějakých kapitolách
A jo, pravda, Zrada teda měla šťastný konec. Ale tam si ho Draco i Hermi tvrdě vydřeli :D
Děkuji ti a budu se těšit na jindy!;)

Vandi, ehm ne. Nebude. Nicméně Julka bude v prologu Humans. Džusík je jako bradavice, taky se jí jen tak nezbavíš a myslím, že Tami už z toho bytu ZOO udělala dávno. :D Moc děkuji a uvidíme se u Síly!

Nossi, no jo, už se do toho pustil. To je jen dobře, Tami by si nic jiného nezasloužila . Budu se teda těšit i já napříště ;). A moc ti děkuji!

Caroline, ale bylo... sladký jako med. Ester, Máca i Tami... to byla trojka, která se hledala až se našla. Ale jen dobře, potřebovali se najít :D A ano... ach Ondra Moc ti děkuji, taky se budu těšit u Síly!

Terry, to jsem moc ráda, že se ti Lajk líbil! Taky se budu těšit! :D

Terry

6)  Terry (31.03.2014 16:38)

Bylo to úžasné. Škoda, že už je konec. Děkuji ti moc za hepáč. Těším se na tvojí další tvorbu

PrincessCaroline

5)  PrincessCaroline (31.03.2014 15:55)

Jeejda to bylo skladký:D Ale nieee...Bolo to skvelé! Esťa bola jednička, obľúbila som si ju za tie hlášky Máca bol najlepší brat pod slnkom a Tam tá mi robila bolehlav s tými psami a všetkými ostatnými zvieratkami Ale úplne si to vyžehlila tým pravým hákom!! A Melča bola živé striebro A Ondra bol... bol Bol zlatý, reálny a neobyčajný

Vieš písať aj hepáče ide ti to:) Lajk je proste Lajk a ja sa neviem dočkať tvojej ďalšej tvorby

Nosska

4)  Nosska (31.03.2014 15:46)

Takže už nic víc, jo? ten konec byl takovej zvláštní... Ale aspoň, že Máca řeší ten rozvod:D
Dneska toho asi víc nedám ale těším na další tvou práci:)
P. S. Stějně pořád doufám, že se k tomuhle ještě vrátíš:)

Vanda

3)  Vanda (31.03.2014 15:06)

Humans of Prague bude s Julkou? :D Júú Super, že bol hepáč, čo je u teba veľmi neobvyklé :D Táákže... Poviedka bola úplne úplne úplne super, skvelá, nádherná atď atď... Takže Džusák im bude pravdepodobne obťažovať život aj po svadbe, čo? :D Chudák Ester A je u nich nasáčkovaná aj Melí? Ci pána... :D Že spraví Tami z toho bytu ZOO? :D Teším sa na Silu alebo Humans of Prague :)

Fanny

2)  Fanny (31.03.2014 14:53)

Ahoj, Florence... :)
No, předpokládám, že sis asi všimla, že jsem se tady u Lajku nějak neobjevila... Na vysvětlenou - první dvě kapitoly byly skvělé, ale z několika dalších jsem byla trochu rozpačitá, ale jelikož nemám ráda negativní komentáře a příběh rozhodně stál za pokračování, tak jsem se stáhla do komentářové tichosti. Nevím, prostě jsem u několika kapitol měla pocit, že by to šlo líp, ale snad jde jen o můj pocit ;)
Takže zpátky k samotnému Lajku, Ne, původně jsem ani já nemohla věřit, že Ester, vážně naše Esťa by se mohla dát dohromady s Andym. Vždyť to vůbec nešlo dohromady! :D Haha, samozřejmě, že nakonec šlo a to přímo báječně. I když já osobně taky radši cvoka Ondru, než Andyho - krále internetu. Ondra je prostě Ondra a je naprosto skvělej. A dohromady v té jejich skoro rodině jsou všichni báječní. :) :) :)
A sladkému konci - Jo, přesně sem sedlo. Šťastně až na věky, i když nikdo nemůže popřít, že Zrada II. měla taky krásný konec.
Díky, Florence!!! A na viděnou u něčeho dalšího ;)

Ali

1)  Ali (31.03.2014 13:01)

Uh... Takze konec, jo? :/ Nejak me zaskocil. Jo, jasne, upozornovalas na nej a tak, ale proste... Happily ever after. A jak to Esta zvlada. :) Chapu, ze pro Julku to byl docela sok, ale jeji bydlni s Tami bude mozna vetsi. :D Kazdopadne povedena kapitola a vlastne i cela povidka byla skvela! Tesim se na dalsi! Diky!

«   1 2

>