Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/I-Really-Really-Like-You.jpg

Tak, asi zdarec, no...

Děkuji vám za komentáře! A díky samozřejmě i tobě, Cam ;)

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Twilly

18)  Twilly (02.07.2014 16:52)

No, tak to to vzdává hodně rychle... Jinak ných na to rekla snad jen o oú...

Lynn223

17)  Lynn223 (23.03.2014 14:11)

Ty jsi zlá! :'-( A Andy je hňup všech hňupů! Pomocí SMS? Jako vážně??! Tohle dokáže udělat vážně jenom hňup. Sakra!
Ale jinak zase úžasně napsané a já letím na další díl. :)

Niky

16)  Niky (23.03.2014 10:32)

Ta oblast 51 mně vrtá hlavou víc a víc
Při tom telefoním rozhovoru jsem měla fakt špatnej pocit... a pak ta SMS! No co toooo?? Ach jo, Ondro. Koukej se co nejdřív vzpamatovat A on chtěl aby poznala jeho rodiče, ups.. Měl jí to říct.
A z Tami a Máci mám fakt obrovskou radost
Ještě štěstí, že můžu hned na další kapitolu, protože jinak by mě to čekání asi zabilo, po takovém konci!

Mimochodem ta fotka mandlového dortu je uplně mňaaam

15)  Kejt (18.03.2014 12:09)

No, já přepokládám že až si Máca někoho najde, třeba už našel... tak ta ona, ahoj Tamy:-) se taky víc zapojí do života okolo Amelie a Ester by opravdu mohla zjistit, že je sama... ikdyž má Mácu a spol. Uznávám, že rozchod po SMS je ubohej, ale poslední dobou asi dost rozšířenej, že? Kolika z vás, nás se to stalo?

Florence

14)  Florence (17.03.2014 10:19)

Maggie, no jo, ujistila, ale kdybyste vy změnili názor a už hepáč nechtěli, tak já to ještě klidně můžu přepsat. To mi nečiní žádné problémy :D Jop, s tím jaké má Esterí úmysly máš pravdu. Ona byla opuštěná a to té malé prostě nepřeje.
Nemůže jí opustit? Třeba Esterí ještě skončí z Jupíkem a to bude váš hepáč! To by se ti nelíbilo?
Děkuji ti!

Danje, díky, holka!

Margotko, to jsem moc ráda, že se ti Lajk líbí. To je zajímavá myšlenka, jestli by se to Esterí nemohlo vymstít na ona by nakonec nezbyla sama... já nevím, možné to je, ale zase na druhou stranu by jí podle mě Máca nezvládl hodit takhle na druhou kolej. Já myslím, že on má s Esterí tak pevné pouto, jak ona má s ním. Jejich rodiče neopustili jenom jí, ale i jeho - tenkrát mu mohlo být tak dvacet a najednou byl sám a oni tu pro něj nebyli ani když se ho opustila žena a jemu se převrátil život vzhůru nohama. To Ester mu tenkrát pomohla a já myslím, že on není ten typ, co by na to jen tak zapomněl.
Hepáč pro všechny? Uvidíme Díky ti!

Nossko, docela se tak zachoval co? Jako emocionálně narušený puberťák:p Děkuji ti!

Nosska

13)  Nosska (17.03.2014 10:06)

To je ale hňup! Kolik mu je, že jí napíše je zprávu?!

12)  Margotka (17.03.2014 07:15)

Mám moc ráda tvojí povídku. :)
Je úžasné, jak je Ester obětavá, ale zdá se mi, že kvůli Melče si je schopna odřeknout víc než Máca. Až si Máca najde partnerku, která se bude taky chtít starat, Ester nezbyde nikdo, jen oči pro pláč.
A Ondrovi se nedivím, že to nevydržel, ale určitě by se rád k Ester vrátil, když se mu bude věnovat. ;)
Věřím v happyend pro všechny. :D

11)  danje (16.03.2014 23:15)


Maggie

10)  Maggie (16.03.2014 22:19)

Jsem moc ráda, že si nás už předem ujistila, že to celé skončí happy endem, protože by to jinak semnou po této kapitolce seklo. Hltala jsem každý slovo a nemohla jsem se odtrhnout od obrazovky. :)
Ester má vážně Melie ráda, ale myslím si, že Melie má přece tátu, který by se o ni mohl postarat, kdyby měla jít Ester s Ondrou na rande. Ale na druhou stranu ji i chápu. Nahrazuje Melie matku, protože sama zjistila jaké je to bez rodičů, kteří jsou asi pro každého z nás nejdůležitějšími osobami. :)
Co se týče Ondry. Doufám, že má jen nějakou depresi a brzy se z toho dostane :D :D nemůže přece opustit Ester. Tyhle dva k osbě prostě patří
Máca a Tami Jo tak tihle dva jsou skvělý
Těším se na další kapitolku :)

Florence

9)  Florence (16.03.2014 21:42)

Prošvihnout svatbu kvůli pupínkům :D No, já doufám, že tak daleko by nezašla
Ale jo, máš pravdu, Kejt. Já si taky myslím, že v tom jak se chová a v tom, jak se hlavně soustřeďuje na Melču, je pořádný kus toho jejího dospívání. Když byla takhle v patnácti hozena do dospělosti a prakticky opuštěna, protože její sourozenci stejně žili v jiném městě, tak se podle mě zaměřila na Melču, protože se bojí, aby i ta malá holka neměla někdy pocit, že nikomu nestojí za to, aby se o ní postaral.
Je správné, že Melí má někoho, kdo jí miluje a kdo JE její maminka, ale na druhou stranu Ester by si měla určitě ujasnit, co je v normálu. Ona na druhou stranu ani Melče asi nepomůže, když celý život zůstane sama a pak se bude trápit tím co by kdyby.
Děkuji ti a dobrou chuť!

8)  Kejt (16.03.2014 21:23)

No, to je teda závěr... mimochodem v troubě je čokoládovej dortík:-))) prostě si mne definitivně namslala, začala jsem ho dělat ještě před tím, než jsem to dočetla, tak se bude hodit na vzpamatování. Abych řekla pravdu, tak já Ondru chápu, ono to vážně není snadný, Melí je hlavně Mácovo dítě, je super, že se Ester tak stará, ale kromě toho, že nechá většinu svého okolí se sebou orat, hlavně svou úúúžasnou sestrou, tak stejně tak není schopná si určit priority. Jasně, určitě v tom velkou roli hraje její vlastní dětství, to že ji rodiče zanechaly svému osudu tak mladou. Ale v téhle situaci je Ester schopna prošvihnout vlastní svatbu, protože Melí má pupínky. Stále doufám v happyend.

Florence

7)  Florence (16.03.2014 14:18)

unicorn, podlé? Když ono mi to zrovna tak vyšlo a navíc... středa je přece není tak daleko :D Díky moc!

Ali, taky znáš to sourozencké drcení? Já mám bráchu taky staršího a taky silnějšího, takže někdy je to s ním o zdraví Děkuji!

Vandi, zlato, tvá PSka mě pořádně vyděsila, ale musím říct, že tě mám MOC ráda a že si jdu teď raději zamknout dveře Díky ti, holka

Mirko, to ani nevíš, jak jsem ráda! Díky!

Ann, páni, já tě tu zase ráda vidím! Ale neboj, ještě není konec, ještě nás čekají čtyři kapitoly a epilog. To je ještě času pro vývoj zápletky. A všechny jsou navíc docela dlouhé. Myslím, že jedna z nich určitě přitáhl čtyř tisícovku slov.
Ty videa, chápu, že se to může zdát divný, možná i trochu je... ale Ester nemá sama o sobě dobrovolně internet, to je samo o sobě trochu podivný. Myslím, že jí asi neláká to, že by byla na netu, ale zároveň je jí jasné, že bez těch videí poznává úplně jiného Ondru než toho Andyho z videí. Takhle si na něj může vytvořit úplně vlastní názor
Otázka Melí... to je dost komplikované. Podle mě v tomhle taky hraje fakt, že Ester rodiče opustili, když ještě byla pořád dítě. To jí asi v ničem moc nepřidalo a v Melí se vidí, jelikož tu malou zase opustila její maminka. Myslím, že Ester se jí prostě snaží dát to, co ona neměla - co nejlepší rodinu. Aby si Melča nikdy nemusela připadat nedostačující nebo ne zas tolik milovaná.
Každopádně ti moc děkuji!

Adi, ony to možná ty videa taky ještě nějak zkomplikují. Ty bych ještě úplně ze hry nevyřadila Ale neboj, já ho nechám ještě pořádně zapřáhnu, než dojdeme k tomu hepáči ;) Děkuji ti!

Ada

6)  Ada (16.03.2014 10:09)

Tak jo, kdybychom nebyli už několikrát předtím ujištěni o happyendu, byla bych moc moc naštvaná Celou dobu jsem si myslela, že se to pokazí kvůli Andyho videím, a ono je to nakonec kvůli tomu, že není schopný skousnout "její" dítě? Dneska jsem na něj pěkně naprdlá, takže by měl pro Ester pak udělat nějaké super romantické gesto, abych mu odpustila

5)  ann (16.03.2014 10:05)

Flo! Bože, co se to stalo??? :'-( :'-( :'-( :'-(
Poslední dobou jsem neměla na čtení vůbec čas včera jsem zjistila, že jsem skončila u 5.kapitoly, takže jsem to musela honem napravit až do téhle kapitoly bylo všechno(jako vždy) úžasný!!! Vážně jsem si tu povídku zamilovala .....ale tohle???? a teď na konci??? já myslela, že bude HEPÁČ!
Taky mi neleze do hlavy, že se Ester ještě nepodívala na jeho videa, to mi vážně nepříjde normální...takže doufám, že to hezky rychle udělá. :)
Souhlasím s ní, že o Melí se musí starat, ale Ondra má taky pravdu. Je to Mácovo dítě a když bude brát Melí jako svoji a dávat ji přednost před vším, tak s ní nikdo nikdy nevydrží :/
Každopádně už se nemůžu dočkat dalšího dílu

4)  Mirka (16.03.2014 09:29)

Super, díky moc, už se těším na další díl!!!

Vanda

3)  Vanda (16.03.2014 09:19)

No... Popravde... Dalo sa to čakať. Mimochodom, ten Happy end stále platí, že? :D Máca a Tami... No comment :D Teším sa na ďalšiu :D :D :D
P.S. I WILL KILL YOU IN YOUR SLEEP!

Ali

2)  Ali (16.03.2014 09:10)

A tolik k happyendu, huh? :D Woops! :D Kazdopadne jsem rada, ze tolik nepodlihas tlaku ctenaru. :) A tesim se na dalsi kapitolu, abych vedela, jestli jim das druhou sanci nebo ne. :) Jinak sourozenecky rozdrceny zebra, neco co fakt znam. :D Zajima me co rekne Esi az uvidi Ondrovy videa.... Diky!

1)  unicorn (16.03.2014 08:58)

to bolo podlé, takto to ukončiť...ale je to pecka. Popravde tá správa od Andyho ma nijak neprekvapila. Teším na na ďalšiu kapču!

1

>