Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Krevnipouto.jpg

V této kapitole se podíváme do minulosti. Jak zemřeli rodiče Danielle a Faye? Pár odpovědí, ale mnoho nezodpovězených otázek...

Obrovské díky Cam a všem, kteří povídku čtou a nechávají mi úžasné komentáře :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Devi

3)  Devi (12.01.2014 21:29)

Holky, moc děkuju za komentáře, vždycky mi tak zvednou náladu a naladí mě k dalšímu psaní. Alexis, k tvým otázkám: Castiel se samozřejmě objeví, podle mě bude mít zásadní roli stejně jako v seriálu. Povídku bych zařadila někam na cca konec sedmé série a začátek osmé. S tím, že Dean je zpět z očistce a s Kevinem jsou v kontaktu. Události v osmé sérii se tedy nestaly a z velké části se ani nestanou. Bratři budou stát opět před velkým nepřítelem, tentokrát však po boku sester a ony budou mít opravdu významnou roli v celém rozuzlení všech záhad v povídce.
Jsem ráda, že se mi podařilo sestry popsat odlišně a snad i realisticky. Protože obě musejí mít kladné i záporné stránky, jinak by prostě nepůsobily jako normální lidé. A že se jejich zápory ještě projeví.
Jinak už je tu i pátá kapitola, ve které bude zase nějaká ta akcička.
Takže ještě jednou moc děkuji!

2)  Alexis Dark (12.01.2014 20:24)

Kapitola je hezká a příjemná. Je dobré, že jsi do děje zakomponovala všechno důležité. Je to lehké, hezké a příjemné. Myslím, že jsi vystihla popis Faye jako té silnější sestry a Danielle jako malé sestřičky, která k ní vzhlíží. Obě si je dokážu docela přesně představit.

Navíc má kapitola podobný průběh jako jeden díl seriálu, což je docela zajímavé, protože představit si tento seriál jako knižní výtvor Chacka je prostě cool. Myslím, že jsi to podala podobně dobře, ačkoliv moc nevím, jak on psal, že...

No, každopádně bych se tě chtěla zeptat, do jaké série bys tuto povídku zařadila? Co všechno už se stalo a bude to tedy zmíněno v povídce? V seriálech je každá série o boji Sama a Deana proti někomu strašlivě mocného, takže by mě zajímalo, jestli tady půjde o to samé nebo to bude příběh hlavně sester? A objeví se tu Castiel nebo ho úplně vypustíš z příběhu? A Gath? A Kevin a Crowley?

Je to dobře popsané - ty emoce i chování postav. Člověk se do toho dokáže vžít. Dokáže si říct: "Jo, v téhle situaci bych se asi zachoval podobně"... Proto je to dobrý. Přijde mi důležitý, aby se chování postav přiblížilo skutečnosti a to tvoje povídka splňuje.

Navíc se mi líbilo, jak jsi ze sester udělala naprosté protiklady. Nebo ne naprosté, ale dvě odlišné osoby. Jako Sam a Dean mají společný snad jen lov, tak mi přijde, že Faye a Dan jsou na tom stejně nebo aspoň podobně.

Doufám, že se tu, co nejdřív objeví další kapitola. Budu se těšit.

Yuki

1)  Yuki (10.01.2014 11:08)

Docela zajímavé ;) a celá kapitola věnovaná minulosti je super jen tak dál

1

>