Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/sun.jpg

Den jako každý jiný

Začínají prázdniny...

Začíná příběh...

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

8)  Dehet (04.02.2018 01:23)

S tím možná to je dozajista přesné. Vývoj je vývoj.

AnnaMagdalen

7)  AnnaMagdalen (04.02.2016 18:27)

Shmash : Souhlasím . Ta velká T jsou moje chyba, koukala jsem do toho tak dlouho, že už jsem pořádně neviděla, jaké chyby z toho wordu překlápím. S tímto jsem začala před šesti lety a taky to podle toho vypadá. Od té doby se toho dost stalo a já se držím, abych své původní dílo příliš neměnila, protože bych tak zničila děj i vývoj hlavní hrdinky. A to nechci.

Popisy? Ano, jsou a bude jich čím dál tím míň, to slibuju. Zatím jsou podstatné. Ale první kapitoly takové jsou. Pak už se děj nezastaví.

Možná je to přesně opačně, možná jsem českému prostředí dala pro změnu cizí jména ;-) Vybírali si je...možná a možná ne, to pro děj příliš roli nehraje.

Děkuju za přečtení a varuju dopředu - tenhle příběh potřebuje trpělivost a ta buď je, nebo není :) možná zklamu, možná to půjde... :)

Shmash

6)  Shmash (04.02.2016 17:12)

Na mě až moc popisný úvod, mám radši, když se něco děje a popisy tam jsou vloženy. A taky mě vyloženě bolí to psaní velkého T v přímé řeči, to je hrůza. Velké písmeno u zájmen ty/vy se píše jenom v dopise, protože tak vyjadřuješ pisateli úctu. Do přímé řeči to v žádném případě nepatří.
Jinak jsem zvědavá, co se z toho vyklube. Parta vypadá docela sympaticky, líbí se mi, jak jsi odlišila charaktery, ale jak jsem řekla, na mě tady bylo až moc popisu. Taky mi trochu přijde, že jsi prostě vzala české prostředí a napasovala to na anglická jména, protože to na mě působí naprosto jako klasické české léto na vesnici, přičemž si nejsem jistá, že to v Anglii mají taky tak. Ale to už je jenom takový můj osobní pocit, protože jsem v Anglii v létě nikdy nebyla :D
Každopádně je to zatím takové odpočinkové, tak jsem zvědavá, co se z toho vyklube :) Líbí se mi, že to Irene vypráví zpětně, takové příběhy mají pro mě takovou tajemně napjatou atmosféru, protože je jasné, že se stalo něco, co hrdinovi změnilo život, takže autor nic nezastírá, ale zároveň čtenář pořádně neví, co to bude, takže je napnutý. Je v tom taková nějaká osudovost, predestinace, a to mě vždycky láká :)

AnnaMagdalen

5)  AnnaMagdalen (04.02.2016 08:32)

PrincessCaroline: Děkuji :-) Pokusím se nezklamat , alespoň ne nijak výrazně

PrincessCaroline

4)  PrincessCaroline (03.02.2016 22:22)


Moje tri stavy pri začatí čítania, počas čítania a keď sa minuli slová.
Toto je prvý príbeh od teba, ktorý čítam a zatiaľ sa mi to veľmi páči. Písala si, že tvoj štýl ešte príde, ale mne sa toto rozprávanie páči už teraz. Úplne si ma vtiahla do deja, videla som to všetko pred sebou a sedela som pri táboráku. Trochu mi to pripomenulo moje detstvo, tá atmosféra, partia kamarátov u babky
Veľmi sa teším na pokračovanie

KatieSandra91

3)  KatieSandra91 (03.02.2016 22:00)

AnnaMagdalen

2)  AnnaMagdalen (03.02.2016 18:45)

Seb: Děkuju, bude a brzo, to můžu slíbit. Tento příběh je starou záležitostí, takže mám zásoby.

Seb

1)  Seb (03.02.2016 16:28)

Super a taky se těším na babiččino vyprávění, doufám, že bude
Děkuju

1

>