Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/imsssages.jpg

Byly jsme požádány jednou autorkou, abychom zde zveřejnily tuhle povídku. Autorka nechtěla být zveřejněná, protože tahle povídka je tak trochu její zpovědí. Všechno, co se v ní odehrálo, se jí stalo.

Já bych jí jen popřála, ať je to jen lepší a lepší. Držím ti palce ;)

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

blotik

9)  blotik (10.09.2011 21:47)

Já nemám slov. Je těžké s něčím takovým žít, ale věřím, že to zvládneš.

8)  Ewik (04.10.2010 21:17)

Bohužel vím, jak se cítíš. S některými částmi Tvého života jsem se velmi silně střetla. Též jsem měla pocit, že dál už pro mě nic hezkého není. Po pár letech můžu říct, že jsem se spletla. Přijel princ na bílém koni, který mě z toho zlého království vysvobodil. Život je krásný, prosím nevzdávej to, jako já jsem to tehdy též nevzdala. Jednou se taky odprostíš od toho všeho jako tvoje mamka a bratr. Držím Ti palce a přeju ti hodně síly.

7)  Iwka (18.08.2010 14:39)

Rozhodně nemůžu říct, že vím, jak se cítíš. - A upřímně, dky Bohu za to. Ale mylím, že dokážu říct, že tě chápu. Ač bych chtěla, samozřejmě ti nejspíš nemůžu nabídnout víc, než to lidské pochopení. Přeju ti, aby sis udržela ten um, hledat stále krásy života. Maličkosti, které ti ve tmě tvého života, zazáří jako světlušky a ty se jimy necháš vést. Přeju ti sílu a kupu optimismu

eMuska

6)  eMuska (17.08.2010 23:41)

Bolo to krásne. Každý okamih autorkinho života sa mi zarýval do srdca ako dýka. Viem, že nie vždy je všetko ružové, no tu nepomôže ani neviem aká farba. Prajem veľa šťastia, dlhý život a tucet litrov nádeje, lebo tá ostane.

Noth

5)  Noth (17.08.2010 23:38)

Je to smutné...
Ovšem nemám na mysli nic z toho, co jsi popisovala.
Smutné je to, že tento text není nijak zvlášť líbivý, ba co více - jeho obsah se s popularitou přímo neslučuje, zkrátka a dobře, tohle není článek, který by si průměrný člověk sám od sebe přečetl dvakrát.
A právě toto je nositelem tragična.
Fakt, že kolem nás chodí lidé se šrámy na duši, které se zvětšují přímo úměrně s nezájmem okolí.
Už jen tento fakt mě pohání k zanechání odezvy.

Nemyslím si, že bych mohla říci/napsat cokoliv, čím bych Ti mohla být nápomocna.
Pro dnešek jsi mne oloupila o klidné spaní a já Ti za to paradoxně děkuji.
Je fajn čas od času si uvědomit, že jsem také jen cítící lidskou bytostí...

Jarusinka

4)  Jarusinka (17.08.2010 23:16)

Ja... toto... ja nemám slová na to. To hlavné a podstatné vyjadrila Niki.
Pri čítaní mi behal mráz po chrbte a ja som si takisto uvedomila, aké sú niektoré moje problémy nepodstatné.
Si naozaj silná, ak si toto všetko doteraz zvládla. Nevzdávaj to a bojuj ďalej. Raz lepšie určite bude. Neviem čo iné by som mohla napísať, pretože aj tak viem, že na toto slová nestačia.
Buď silná a drž sa, hlavu hore.

3)  Nikol18 (17.08.2010 22:56)

Na tohle můžu říct jediné: Nemám slov.
Nechci tady psát jak je mi to líto a že se to určitě zlepší. Na tohle vážně nemám radu, ale popravdě mi z toho běhal mráz po zádech. Slyšela jsem už nějaká vyprávění od přátel jejich přátel, ale tohle je úplně něco jiného. Tohle je víc než skutečné.
Tohle je krutá realita, která může potkat kohokoliv z nás. A jen málokdo to dokáže zvládnout, ale když jsi to zvládla jednou, zvládneš to dál.
Po tomhle si říkám, že některý problémy jsou naprostá malichernost, kterou se mi všichni zabýváme a nevidíme to, co se děje kolem nás.
Tady prostě nejde říct, že píšeš skvěle. Tohle je tvůj skutečný příběh, skutečné emoce, které mě velmi hluboce zasáhly, protože některé věci mi byly hodně povědomé, ale chci ti říct tohle: Když už nemáš sílu, vzpomeň si na svět, na tu krásu kolem tebe, na to co vidíš každý den a to by ti hodně chybělo.
Ať si je život krutý a nenávistný, vždy je něco, pro co je dobré žít. Vždy jsou nějací přátelé, kteří tě podrží nad vodou. Nemusí jich být mnoho, ale stačí jediný, který ti dodá sílu, kterou potřebuješ.
Život je krásný, užívej si ho.

krista81

2)  krista81 (17.08.2010 22:40)

Hodně osobní zpověď a ty poslední dvě věty jsou určitě pravdivé.
(a hned jsou mé trápení strašně malé....)
Autorce přeji hodně síly a hlavně odvahu.

Cam

1)  Cam (17.08.2010 22:02)

Autorce přeju hodně síly, aby všechno překonala. Člověk je silná osobnost, máme tuhej kořínek a přežijeme všechno. Místo sebevražedných myšlenek se zaměř raději na to, jak se zařídíš, až se osamostatníš z otcova vlivu.

1

>