Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/battle.jpg

Tématem třetího čtvrtfinále bylo PS:Miluji tě. Jak se s tím soutěžící poprali?

Nad komentáři můžete hlasovat, která povídka se Vám líbí více.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Mata

7)  Mata (26.08.2013 16:34)

Dámy
Třepu rukama oběma a přeji oběma hodně štěstí.

6)  Autorka slaďáku (26.08.2013 11:45)

Holt na nás vyšlo těžký téma, no . Originální příběh je hodně silný a jsem ráda, že jsem s ním neměla problém jen já :).
Je fajn, že jsme stvořily povídky z opačného spektra. Je to takhle zajímavější :-)
Též ti přeji hodně štěstí (pokud prohraji, bude to alespoň s opravdu silným soupeřem ). Tvoje povídka je působivá, moc se mi líbí.

5)  Ta druhá ;) (26.08.2013 10:12)

Že jo? Já jsem se s tím tématem taky trápila. V hlavě jsem měla vypálenou tu originální verzi a vymyslet něco, co není přímé kopírování dá docela zabrat, že? Ale líbí se mi, jak sis pohrála se slovy a písmeny a stvořila tím "P.S. Miluji tě". To je dobrej nápad
Jinak jsem hrozně ráda, že jsme se tady setkaly s dvěma tak kontrastními povídkami. Je osvěžující, že si nejsou moc podobné ;)
No, tak hodně štěstí... i když nevím jestli bych ti ho měla tolik přát :D

4)  Autorka slaďáku (26.08.2013 08:48)

Máte pravdu, v téhle povídce je opravdu hodně cukru . Tohle téma mě opravdu potrápilo, protože originální příběh P.S.Miluji tě je tak pěkný, že vymyslet cokoliv na toto téma mi dalo fakt zabrat . Povídka mohla být buď romantická nebo smutná. V případě té smutné se mi v hlavě objevovaly různé varianty na téma "někdo dostane dopis, ve kterém se dozví, že někdo jiný umřel a zanechal mu poslední vzkaz", což mi připadalo moc podobné originálu. Bylo to pro mě těžké kolo a já moc děkuji všem, kteří pro mě zatím hlasovali, i když se jim při čtení možná maličko kazily zoubky .

KalamityJane

3)  KalamityJane (25.08.2013 20:35)

Jsem romantik tělem i duší a moc se mi líbil ten nápad s kamínky. Na druhé straně i na romantika jako jsem já trochu přeslazené, ale hezky napsané, ve výsledku líbilo. :)

Mata

2)  Mata (25.08.2013 20:01)

Lehké nenáročné čtení s romantickým koncem. Na mě až moc cukru, ale na jednu stranu, proč ne. Oceňuji práci jakou sis dala s šifrou, dobrý nápad. Možná bych uvítala větší spád. Ale napsané je to přesto velmi dobře.
Díky

Anna43474

1)  Anna43474 (25.08.2013 17:25)

Gravitace je mrcha. Tak teda jo, dostalas mě, autorko

1

>