Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/xixrzk.jpg

The girl with a flat

Děkuji mockrát Cam a taky za ty komentíky, co jsem měla u minulé kapitoly!

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Niky

14)  Niky (30.06.2014 14:06)

Tak bude prohlídka bytu a Rut pozná Noe, to jsem zvědavá, jaký Noe udělá dojem A k tomu Ben, no těším se
Ta její práce je prostě super! A to co ti její studenti dokážou vyplodit, mě nepřestane nikdy bavit
Skvělé!

Florence

13)  Florence (13.06.2014 10:45)

Kejt, no, ona je vlastně kapitola už od včerejšího rána v administraci, ale nějak nevyšla... nevím, co se děje. Tak snad jo, snad to v neděli už půjde:)

12)  Kejt (12.06.2014 23:46)

Hele, Flo, co to naznačuješ? co by měl kluk kazit, stačil Ceesay. Prosím, pokračování bude v neděli? Já jen, jak mám číhat na další. děkuju a na pana Applesteina se těším.

Florence

11)  Florence (12.06.2014 10:10)

Je šílený vedro, že jo? Já jsem v poslední době taky ochotná myslet jen na něco studeného a to je tak všechno... já bych si dala nějakou zmrzlinu!
Jablko je Tim! Jmenuje se přece Applesteine a Rika mu tak říkala :D. Jeez, to byly časy! Nemůžu uvěřit, že už je to rok, co jsem tuhle povídku psala
Copak Ben... ten a jeho úsměvy, takové chlapa asi jen tak nepotkáme. Jen aby to teda nějak nezkazil, kluk jeden
Díky moc!

PrincessCaroline

10)  PrincessCaroline (11.06.2014 20:17)

Konečne mi nepeče na hlavu, konečne mi nie je hic a je večer a ja si to môžem v pokoji prečítať.
Prvá otázka, prečo sa cítim ako debil a rozmýšľam, kto je pán Jablko? Niečo mi ušlo?
Už sa teším! Znovu Ben, znovu jeho úsmev, znovu jeho zmysluplné vety v angličtine a znovu sa budem škeriť ako pubertiačka, potom pozriem na priateľa a skonštatujem, že musím byť spokojná:D
Som zvedavá, ako sa bude Noe správať, predsa len je po kauze Afrika a Rut je zas úplne mimo z jej výsluchu. Ďakujem za kapitolu už nech je nedeľa!

Florence

9)  Florence (11.06.2014 11:08)

Kejt, pana Jablka se taky dočkáš, i když ne příště. Bez pana Jablka by to ale nemohlo být :D
Máš pravdu, to jsem taky chtěla ukázat. Ačkoli Noe se stalo něco, co jí ale úplně změnilo život a nabouralo jí to důvěru v cokoli a kohokoli, tak její pohled není na věc jediný. Zatímco ona vnímala, že Afrika jí zradil a ona neměla na výběr s tím co dělat, tak Ceesay to mohl vnímat úplně jinak. Tim to pravděpodobně vnímal taky jinak a ostatní v jejím okolí? Však vidíš, jak to tady probírali.
Moc ti děkuji

KJ, tak ty učíš přímo cizince? To jsem se teda trefila dobře! Snad tady teda bude mé představa o tvé profesi odpovídat skutečnosti. Budu se snažit ;) Ale věřím, že někdy musí být dost těžký se nerozesmát, zvlášť když ti někdo tvrdí, že kočka je kuře :D
Děkuji ti!

KalamityJane

8)  KalamityJane (11.06.2014 09:35)

Kapitola super, pořád mě to děsně baví
A když tady čtu, že byste chtěli učit češtinu pro cizince - je to fakt super. Nejlepší na tom je, že ti lidi se učit chtějí a pak to člověka mnohem víc baví. A takové ty vtipné věci jsou jen bonus Jako když vám 65letá studentka na dotaz: "Víme, co je to kočka?" začne názorně předvádět, že je to něco k jídlu. :D Pak jsme si teda ujasnili, že si jen plete kočku a kuře, ale i tak to jednoho položí. :D A zkuste se v tu chvíli nesmát... :D

7)  Kejt (10.06.2014 09:01)

Flo, je to božím, těším se na Noe, bude tam i pan Jablko? Je "vtipné" sledovat, jak se určitá událost dá prezentovat. To, co jsme s Noe prožívali jako zradu, šok, tak trochu tragedii a hlavně bolest, prezentují její kolegové jako "srandu" a Ruth to bere vážně, protože ona byla prej zavřená a Buh ví za co a proč, že? Ach jo, tak takhle nějak vznikají fámy, skvěle si to vykreslila. Předpokládám, že pro Noe bude Ruth s Benem pár... Děkuju za pokračování.

6)  Kejt (10.06.2014 09:01)

Flo, je to božím, těším se na Noe, bude tam i pan Jablko? Je "vtipné" sledovat, jak se určitá událost dá prezentovat. To, co jsme s Noe prožívali jako zradu, šok, tak trochu tragedii a hlavně bolest, prezentují její kolegové jako "srandu" a Ruth to bere vážně, protože ona byla prej zavřená a Buh ví za co a proč, že? Ach jo, tak takhle nějak vznikají fámy, skvěle si to vykreslila. Předpokládám, že pro Noe bude Ruth s Benem pár... Děkuju za pokračování.

Florence

5)  Florence (09.06.2014 08:29)

A já si řikám, že bych se nad tím taky pobavila. :D Sice bych je toho asi moc nenaučila, když se podívám kolik mám v pracích chyb, vždycky když se mi vrátí od Cam, ale sranda by to byla! Já bych jim schválně dávala takový ty těžký věci a pak bych se smála Mám pocit, že takhle se nade mnou bavili v Anglii, když jsem tam chodila na kurzy :D
Noe? Noe, to je moje hlavní postava ze Zámků, které jsem psala před rokem (páni, to už je docela dlouhá doba!).

Calad

4)  Calad (09.06.2014 08:23)

A pořád, i když to vážně holka nemá jednoduchý, jí tu práci závidím! :D Vím, že bych to dělat nemohla, ale občas to podle mě musí být prča! :) A na Noe už se těším! Docela mě zajímá, co je to za holku B)

Florence

3)  Florence (09.06.2014 08:03)

Ali, i té se dočkáš, slibuji ;) Vydělávat turismem? To bych taky chtěla... i když Ben vlastně něco podobného dělá... tak trochu. Moc ti děkuji!

Vandi, já taky! Teda já už ho mám napsaný, spíš jsem zvědavá, co mi na to řeknete vy Díky moc!

Vanda

2)  Vanda (08.06.2014 19:04)

Teším sa na stretko z Noe... :D Z tej práce by aj mňa šľak trafil :D Super kapča :) Teším sa na ďalšiu :)

Ali

1)  Ali (08.06.2014 18:08)

Hehe, uz vidim nejakou trapnou situaci, kdy si Noe bude myslet, ze Ben s Ruth jsou vlastne par, co chce koupit byt. :D Kazdpadne super a krasna kapitolka! Vubec se Ruthee nedivim, ze nechce opravovat ty prace. Ale jestli mi zjistis, jak se da turismem vydelavat, tak mas u me kolac! :) Diky! ;)

1

>