Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/duše v temnotách 2 - obálka.png

Bolest, jako je tahle, by nikdo neměl zažít. Stále se potácím z té ztráty, stále blouzním. Jsem zjizvený z bitvy, tolik se snažím, abych byl zase tím, kým jsem býval... Jsem tak blízko k tomu být tvým, nezůstaneš se mnou, prosím? Vedle tebe se hojím, ale trvá to tak dlouho... Je těžké jít dál. Ale i tak se ve tvé blízkosti cítím líp... (A Fine Frenzy - Near to you)
Jop, zatím to vypadá velice optimisticky, že? Nebojte, zatím je podstatné slovo ;) Ale ještě tuhle kapitolku bude klid :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

DarkMoon

10)  DarkMoon (30.03.2014 21:56)

Bosi, jsem ráda, že se ti kapitola líbila a že ses i pobavila A jo, máš pravdu. Minulost jen jen čeká, až ho zase dožene...

Bosorka

9)  Bosorka (30.03.2014 20:49)

Noooo, ručníková scénka byla...vydařená ;) A to jeho "A nebo tady můžu chodit takhle." :D
Ten začátek byl tak úžasně svěží, lehký... jejich hravé špičkování, laškování, "vážna" rozmluva o italské kuchyni. Bylo to tak milé.
Ale ta Danielova část...před minulostí neuteče jenom tím, že nechá vybitý telefon :(

DarkMoon

8)  DarkMoon (11.01.2014 16:31)

Máto, vítej zpět Jsem ráda, že ti Jess přijde kouzelná A ano, položila jsi dost podstatné otázky, na které postupně najdeme odpovědi

Mata

7)  Mata (10.01.2014 22:55)

Tak je čas dočíst :D
Jess je kouzelná... baví mě její náhled sama na sebe, její rozpor. A Daniel dal celé kapitole opět ten hořkosladký nádech, je užasné, že se probudil do života, že znovu cítí, ale co dál? Dokáže odejít? Dokáže zůstat? Dokáže se vzepřít tomu co jej svazuje? Jde to vůbec?
Ano, otázky na které chci znát odpovědi, jdu dál

DarkMoon

6)  DarkMoon (06.12.2013 19:47)

Adi, děkuju moc za komentář, ráda Tě tu zase vidím Moc mě těší, že se ti kapitoly líbily Jo, ta proměna byla docela velký skok I když k tomu nejspíš pomalu postupně mířil tak jako tak, když už na ni pomalu reagoval, jakkoliv nechtěl, tohle to dost urychlilo :D Je mi jasné, že minulost stále vzbuzuje otázky a tak je to dobře Neboj, pomalu, pomalu se blížíme k odhalení. A dle reakce Margarett to asi stojí za to :D A že to znepříjemním? Jop, to ses trefila. Takhle by to bylo přece moc jednoduché ;) Ještě jednou děkuju

Ada

5)  Ada (06.12.2013 17:48)

Tak jsem si konečně našla čas, abych dohnala poslední kapitoly. DarkMoonko, naprosto famózní! Opravdu mě to moc baví a vážně si to užívám. Danielova proměna po probuzení je vážně obrovská, až mě to samotnou překvapilo. Co dokáže jediná halucinace o Lisabeth... Stále jsem napnutá, co se v jeho minulosti stalo, ale trošku to tišší tohle sbližování Jess a Daniela, i když je mi jasné, že jim a taky samozřejmě nám čtenářům to brzy pořádně znepříjemníš
Těším se na další dílek

DarkMoon

4)  DarkMoon (04.12.2013 19:15)

Nabírání zádrhelu na velikosti nepopírám :D No, uvidíš ;)

Margarett

3)  Margarett (04.12.2013 19:09)

No...Možná není Pozitivním kapitolám uplně konec, ale jak už je mi známo Tvůj malý zádrhel nabírá na velikosti. a Nakonec... aby z toho nebyl velikánský problém. Už se zase začínám bát...:D :D :D Snad budou záblesky světla častěji, než zatím vidím. :D ááááá... :D

DarkMoon

2)  DarkMoon (04.12.2013 18:22)

Margarett, uf, děkuju moc Jsem ráda, že jsem tě rozesmála. I rozplakala? Ano, začátek vypadá velice uvolněně a celkem šťastně, že? Říkala jsem, že to taky umím :D Jsem ráda, že se ti kapitola líbila Těší mě, že i písnička se ti líbí ;)
A já neřekla, že pozitivním kapitolám je konec Jen teď přijde první zádrhel, to je pravda. Ale to se přece taky dalo čekat A potvrdit první temnější část sice můžeš, ale i tebe ještě čekají záblesky světla ;)

Margarett

1)  Margarett (04.12.2013 17:47)

Musela jsem se smát
Tedy aspoň na začátku. :D
Tahle kapitola se mi opravdu líbí, ale myslím, že jsem ti to už říkala. Je skvělí, že se Daniel sblížil s Jess. Ze začátku to bylo tak Happy - kupodivu - a konec mě zase dostal. Jak už jsem psala. Ty tak nebezpečně kombinuješ srandu hned pak smutek a ze slz radosti jsou ihned slzy smutku.
Tak co nás teda čeká dál? Moc bych čtenáře nestrašila tím, že je pozitivním kapitolám konec. Ale bohužel:) ... já mohu dosvědčit, že brzy přijde jedna z temných částí.
JEN TAK DÁL Samá chvála.
PS: Písnička je moc pěkná. ;) :)

1

>