Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/a-chrise03.png

Blbeček

Krimi/Komedie

Režie: Ernst Barkley

Hrají: Trent Ellis, Simon Urban, Anna Maria McAlister, CeeCee Smith, Nick Boreaux, Mick Boreaux

Hodnocení na IMDb 7,1

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

HMR

14)  HMR (03.09.2011 07:35)

Pěkně jedno po druhým? Jako předsevzetí dobrý...
ale co čekat od chlapa, co si dává do kafe sojový mlíko a cukerín? Cukrovkář a alergik asi nebude, že? Neb, netuším, jak chceš z "tohohle" udělat CHLAPA? To bude chtít víc než jen básnickou licenci... ale já ti věřím

13)  Wikiss (02.09.2011 19:28)

Teda... musím se přiznat, že příliš neholduji originální tvorbě, ačkoli její autory obdivuji, protože sama nemám tolik fantazie napsat něco vlastního. Ale tohle mě teda chytlo od prvního řádku. :) Všechny díly jsem přečetla během chvilky jedním dechem a těším se na další díl. Je to vtipné a chytré. A i když všichni jistě víme, kam to celé směřuje, rozhodně to neubírá na kvalitě celé povídky.

Linfe

12)  Linfe (31.08.2011 14:25)

Ahoj Neb, Pět Trentů venku a já se k nějakýmu tomu čtení dostala až teď. Ale jsem fakt kurva ráda, že toho bylo víc pohromadě. Ženská, kam ty na ty nápady chodíš? Mám toho debílka Trenta ráda a Thea je prostě super jméno. Díky za každé písmenko, bylo, je a bude to zase než jak jinak perfektní,

Silvaren

11)  Silvaren (31.08.2011 14:23)

úplněj a částečněj debil... a kde ho máš?
A pak jsme se dozvěděli, kdo byl Josh.
Neb, zase je to tam úplně všechno a je to boží!

Bye

10)  Bye (31.08.2011 13:24)

Tak musím říct, Neb, že takhle kapitola mě naprosto vcucla!
Trent, teda pokud není vožralej jako čuně, zfetovanej, nebo nemá dojezd s nepříjemnou kocovinou, je celkem normální namyšlená hvězda. S tím už by se dalo něco dělat, co Theo? ;)
Já myslím, že to ona i její švára nevědomky vzali za správnej konec. Neseděj před ním na prdeli a dokonce na něj poštvou toho pokérkovanýho chlápka, o kterým nepochybuju, že by si s ním poradil Už chce dokonce povolat zpět miláčka Dextera!
Hmm... a Thea už se mu docela dostává pod kůži, což? Ono takový odmítání dokáže se sebevědomím klátiče pičulín a rozechvívače vagín (tohle mě fakt zbouralo ) udělat divy! Tak jeh houšť, Theo!
Tyjo, Neb, ale na co valím oči:
za prvé, ta Tvoje znalost filmovýho průmyslu, pěkně to sypeš z rukávu...
potom, to, jak si hraješ se všema těma jménama a filmama a hodnoceníma IMDb...
a na závěr pro mě největší pecka - příběh - a teď myslím ten Thein. Jak ho rozehráváš, postupně odhaluješ o co jde... Na ten film jsem moc zvědavá a i na to, co všechno se ještě o všech těch lidičkách, kterým Thein manžel pomohl, dozvím. Co se dozvím o něm, jaký byl, co ho vedlo k tomu takhle pomáhat a jak se mu podařilo po sobě zanechat takový poselství. Doufám, že se aspoń něco z toho v průběhu natáčení přenese i na Trenta.
Jo, a jsem fakt zvědavá co a za kolik tam nakonec bude dělat :D
Skvělý!!!


Anna43474

9)  Anna43474 (31.08.2011 10:53)

Sám to přiznal. Má pravdu...?
Zajímalo by mě, jak ji bude přesvěčovat

TKSATVO

8)  Jana (31.08.2011 10:16)

Sakra, to je dobrý, skvělý, Nebrasko, jsi geniální, víš to? opravdu smekám:-)))) děkuju, hltám a těším se na další díl. Skvěle napsané a rozehrané.

Abera

7)  Abera (31.08.2011 00:20)

Twilly

6)  Twilly (30.08.2011 21:07)

Kačenko moje, tak, miluju Carlose a miluju Eddieho. Miluju taky Theu. Už teď!!!! A v neposlední řadě miluju tvou fantazii

sakraprace

5)  sakraprace (30.08.2011 20:44)

Thea je fakt naprosto skvělá. A Eddie zrobna tak. A pan tak trochu debil si přiznal, že je debil. Jo, to bude ještě moc zajímavý a já se na to nezměrně těším.

Karolka

4)  Karolka (30.08.2011 20:22)

I když je to nepopiratelně tak trochu debil. To mě rozbilo. A jeto pravda. On je. Ale myslím, že má naději přesunout se do levelu "občas debil". A Thea je vážně úžasná.

Ree

3)  Ree (30.08.2011 19:58)

No... Takže Josh :( Je jedno, že jeho příběh vím od začátku, ale prostě mě to vzalo.
A Eddie je bůh
A Trent je vůl
A Thea je úžasná
Pěkně jsi jim rozdělila role! ;)

2)  Tor (30.08.2011 19:45)

Miluju tvoje drobný fórky . Dvojčata nahoře v hereckým obsazení. Název seriálu. Tyhle promakaný detaily. A moc se mi líbí tenhle kousek rozhovoru:

Jen tak trochu debil,“ opravil mě. „Kdybys byl debil, ani bys sem nepřišel. Ale protože ti došlo, že jsi v hajzlu a že sis posral život, za který by většina lidí dala svou ledvinu, přišel jsi. A tak jsi jen částečnej debil.“
„Za takovýhle kecy bych ti klidně mohl rozbít držku,“ zamračil jsem se na něj.
„To bys byl úplnej debil,“ odpověděl klidně.

Skvělá analýza debility
Byla bych kolosální debil, kdybych se netěšila na další kapču
:D :D :D

Ajjinka

1)  Ajjinka (30.08.2011 19:42)

On si vážně přiznal, že je debil! Nadávejte na něj, jak chcete, ale ten chlap je s těma jeho zvrhlostma, co se mu pořád honí hlavou, prostě boží
A Thea... Ten námět a ta cesta, jak k němu vůbec došla... je to síla. Chjo, ty snad způsobíš, že mi bude líto, že ten film doopravdy nenatočí!
Tak fajn, začneme Dexterem To by šlo, ten je totiž taky ňufací

1

>