Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/bc71c453f311d6b15c48fd4738a435fe (3).jpg

Vlády po celém světě se spojily s korporacemi, aby lidem zlepšily a usnadnily život. Děti jsou zařazeny do oborů, pro které mají vlohy. Počítače vybírají partnery. Noví potomci jsou rozeny ze zkumavek, přičemž jsou odstraněny dědičné nemoci a postižení. Všichni mají dostupné zdravotnictví a bydlení.

Může se to zdát, jako ráj na Zemi, ale realita je jiná. Dětem jsou od mala vštěpovány názory korporací a vlády. Hesla, práva a i pravidla. Lidé od útlého věku nemají vlastní názor. Kromě těchto věcí je jim do hlavy vtloukáno, že kdo odmítá pravidla, práva a vše, co udělala korporace s vládou, patří mezi Divoké.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Lynn223

3)  Lynn223 (08.12.2017 21:00)

Ten příběh vypadá slibně. Zatím jsem si úplně nevytvořila názor, ale ráda si přečtu další kapitolu. :) Ale mám dvě zásadní výtky a neber to prosím zle nebo jako kritiku. Můj první problém s touto kapitolou je chybovost v textu. Sežeň si někoho na korekturu textu, myslím, že to na téhle stránce pořád funguje, čtenářům se to pak bude číst mnohem lépe. :) A za druhé... Zkusila jsi si o drogách a jejich prodeji alespoň něco najít? Mně tedy přijde, že ne. Jestli chceš, aby tvůj příběh působil věrohodně, měla bys o tom něco vědět, obzvlášť když tvoje hlavní postava je dealer. První věc je, že dealera se nikdy neptáš na plnou hubu, jestli má drogy. Na uvolnění je spíš koule (extáze) nebo párno (pervitin). Nebudu ti tady psát všechnny definice, máš Google a YouTube. Přečti si diskuze, pusť si film nebo dokument. Ve světě drog to funguje úplně jinak,nehledě na dobu. Doufám, že tě toto nějak neurazilo, ale jelikož vím, že jak to funguje, tak mě to "tahá za oči." ;)

TerezieForest

2)  TerezieForest (28.11.2017 12:00)

Děkuji, ti Trinity, za komentář a rady ke psaní příběhu. ;) Spíše se i snažím do příběhu zakomponovat kyberpunk s biopunkem. Snad se mi tato kombinace všeho dohromady povede. S mojí hrdinkou jsi mě polepšila jelikož se vždycky modlím, aby mé hrdinky nepřipomínaly ufňukané ženy v nesnázi, které musí vysvobodit udatný rytíř. Neboj, nové kapitoly se dočkáš další týden.

1)  Trinity (27.11.2017 07:13)

Dystopie miluju, a tahle zatím vypadá slibně. Taky hlavní hrdinka se zdá celkem sympatická, není to žádná ukňouraná a uťápnutá šedá myš, kterých jsou příběhy většinou plné. Jsem zvědavá, jak si poradíš s dalším vývojem děje: dystopické příběhy přeci jenom vyžadují dobrou organizaci, aby se autor nakonec neztratil ve "vlastním" světě. Snad bude další část brzy!

1

>