Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Julianna2.jpg

Ahojda, srdíčka! :D

Tak co myslíte? Bude méďan běsnit, nebo bude spokojeně bručet? Další pohodová kapitolka, než se zase dostaneme do zběsilejšího tempa! Tak se hezky bavte, a jsem hrozně zvědavá, jak to s váma zamete:D Jen do mě! Já to snesu! :D

Bedrunka<3

 

Ehm... jsem zapomněla... 18+... *shy**shy**hush hush*


předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Bedrunka

20)  Bedrunka (05.10.2015 09:00)

Jaja.M taky děkuji

19)  Jaja.M (04.10.2015 19:44)

Ten medvěd v Elliotovi je taková potvora!!! Nádherná kapitola. Moc dííííky.

Bedrunka

18)  Bedrunka (04.10.2015 08:20)

Phobos Na tebe jsem si vyhradila speciální kolonku:D :D :D! Dělala jsem, co jsem mohla, abych tam dostala to, co jsem tam chtěla a potřebovala mít, aby to neztratilo na intenzitě a aby z toho nebyla blbost. Jsem jenom ráda, že jsi tomu věnovala čas a čerpala všechny pocity, které jsem chtěla v čtenáři vyvolat. A evidentně se mi to povedlo. Jo, máš pravdu, pro tohle musí mít člověk cit a uznávám, že i mně to dalo pěkně zabrat.
Momentálně jsi asi zlomila můj rekord v délce přijatého komentáře a přesně tyhle emoce a tvoje reakce mi řekly, že mám na čem ještě pracovat! V nejlepším slova smyslu !!!
Výraz zapsat si za uši ve mně evokuje něco, co si vybavím kdykoliv a kdekoliv, něco, co nikdy nezapomenu a proto jsem ho i použila. Chápu, že jednotlivá slova vyvolávají v každém člověku jinou reakci a pocit, ale to je naprosto v pořádku. Každý komentář je přesně o individuálním názoru a i něco, co zní jako výtka z tvé strany, je z té mé přijímáno jako dobrý tip, nápad na zlepšení a takové to...Makej na tom, zvládneš to líp !
Takže: Moc děkuji, že jsi se v tom rýpala, rozpitvala text slovo od slova a nebála se poukázat na něco, co ti nesedělo tak, jak jsem zamýšlela to podat. Je to naprosto v pořádku. Děkuji
Chápu, že je těžké dostat z vás ty pocity ve více než pěti větách, někdy na to ani není čas, nebo prostě je ta odezva taková, že jste fakt spokojené. To pro mě hrozně moc znamená a já si toho moc vážím .


Holky, ještě jednou obrovský dík

Bedrunka

17)  Bedrunka (04.10.2015 08:00)

Olspet však mi to dalo zabrat dostat tam vše, co jsem chtěla, aniž bych někoho nepobouřila. Jsem ráda, že se mi to zatím podařilo, jen neříkám hop ! To ještě může přijít ! Moc ti děkuji a užívej si čtení, kdykoliv !

Bedrunka

16)  Bedrunka (04.10.2015 07:55)

Niky však jsem si dala hromsky záležet a jistý odstup jim udělá jen dobře ! Moc děkuji

AlexisG mamka bude kapku naštvaná, ale přece nedšlo k absolutnímu spojení, takže vychladne:D ! Moc děkuji

Bedrunka

15)  Bedrunka (04.10.2015 07:49)

Hela jo, to si taky myslím, že to není vůči jiným holkám fér:D. Moc děkuji

Kejt jak to všechno dopadne se dozvíš už brzy, snad tě moje rozlousknutí nezklame. Moc děkuji

Bedrunka

14)  Bedrunka (04.10.2015 07:44)

Seb moc ti děkuji dělala jsem, co jsem mohla, aby to bylo hezké

Vasanti majetnické sklony těch tří jsou podstatné, ale Julianna ještě není jejich. Pouto tam je, ale není to hotová vazba. Co bude, už mám vymyšlené, snad se to bude líbit . Moc děkuji

Phobos

13)  Phobos (03.10.2015 22:38)

Tak jsem to prokousala jako obvykle čtyřikrát, aby mi něco neuniklo . Popisovat akce tohohle druhu umíš, a umíš to dost dobře. Nečetla jsem povídku od nikoho, kdo by to uměl podat se stejným citem a intenzitou zároveň, a to jsem toho přečetla opravdu hodně, takže to není jen pochvalné plácnutí do větru.
Vím jak je to těžké, sama něco takového naprosto nedávám. V hlavě to máš jako film, ale napasovat na to slova, tak, aby to nepůsobilo vulgárně, ale zároveň to mělo všechno, co chceš, aby tam bylo, to je hodně obtížné a musíš k tomu mít aktivní určitý slovník a ne jenom znát anatomickou část nějaké encyklopedie, musí to být slova používaná a osahaná. A pak si to má někdo přečíst a poskládat si to v hlavě do filmu co nejpodobnějšího tomu tvému, tomu původnímu, to je sakra těžké.
Moje babička říká, že není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, každý má tenhle slovník trochu jiný, je to velmi intimní a soukromá oblast a proto je těžké najít slova, která by vnímali všichni stejně. Vlastně je to spíš nemožné.
Bylo tam pár věcí, které mě praštily do očí, pro mě jak vystřižené z jiného světa. Tedy jen dvě, když se nad tím podrobněji zamyslím. Je to o tom, co si lidé asociují, když se s takovými slovy setkají, je to velmi individuální věc a liší se člověk od člověka. Nelíbil se mi tam pojem, zapsat za uši, pro mě je to termín, jak kdyby ho řekl Ned Flanders, ten pánbíčkář ze Simpsonových, myslím, že to by tam být nemuselo vůbec, a pak slovo šťávičku, jak z reklamy na Jupík, možná by stačilo odpustit si tu zdrobnělinu. Na druhou stranu, slovo esence tam bylo perfektní.
Tohle je ovšem můj velmi individuální názor, ale myslím, že i o tomhle by ty komentáře měly být. Jde přece o názor, ne? Kdyby to nebylo tak pekelně dobrý, tak se v tom tolik nerýpu, ale fakt jsem to četla slovo od slova. Celkový závěr? Vynikající kapitola.

olspet

12)  olspet (03.10.2015 14:28)

Jako vždy famózní. Berušenko ty máš dar nad dary a umíš to podat tak, že tu slintám do klávesnice a mám obrovskou chuť si to přečíst ještě jednou a pěkně si to vychutnávat. Bohužel nemám tu možnost, leč chvátám na oslavu. Takže si to nechám na repete na večer.
Jsi nejlepšajší a moc se těším na další kousek.

AlexisG

11)  AlexisG (03.10.2015 10:47)

Tak tohle bylo naprosto božské Jen se trochu obávám toho dne poté a taky Elliotovi maminky Ta mu dá pěkně za uši až to zjistí. Prostě další skvělý díl. Děkuji ti za něj

Niky

10)  Niky (03.10.2015 10:22)

Bedrunko! Napsala jsi to krásně Bylo jasné, že Elliot tomu jejímu nevinnému provokování dlouho odolávat nebude A po této epizodce se mají na nějakou dobu od sebe vzdálit? To je teda kruté
Moc děkuju!! Těším se na pokračování!

9)  Kejt (03.10.2015 09:44)

Mno, to se to rozjelo, jsem zvědavá, jak to zamaskuje před mámou, má oči a instinkty všude. Medvěd se domáhá svého a vlk si také řekl co chce. Jsem zvědavá jak to celé rozlouskneš. Teoreticky se přece Juliana může vyhlásit za mrtvou a v tichosti zůstat v rezervaci. Protože novináři po ni půjdou. Jen nechápu, jak to chtěl papá nahrát, že se ztratí v lese?

8)  Hela (03.10.2015 09:40)

to nie je fér, ona má troch a ja ani jedného
mohla by si nejakého aj pre mňa napísať a úplne by stačili dvaja v jednom balení
horúca kapitolka, veľmi sa teím na ďalšiu

Vasanti

7)  Vasanti (03.10.2015 09:05)

Tak jsem tady. No teda, Bedrunko, tak tohle byla ale kapitolka! Moc se mi líbí, jak jsi to popsala. Svůdně, jemně a přitom to bylo tak intenzivní. Tak jsem zvědavá, co bude dál, protože Julianna už je jeho. Nebo spíše jejich a její odchod mimo území, kde Elliotovi lidé žijí, je naprosto vyloučený. I když ne nemožný... Těším se na další kapitolku! Děkuju! :D

6)  Seb (03.10.2015 08:27)

To je překvapení, pořádně to rozjeli, řekla bych, že tak akorát i s tím nanovo.:D Krásně jsi to napsala, tak jim to po tom všem přeju.

Moc děkuji


Bedrunka

5)  Bedrunka (03.10.2015 07:11)

Sáro hups!!! Moc děkuji Doufám, že jsi nakonec usnula:D

Jahudko já taky

4)  Jahudka (03.10.2015 07:00)

děkuji

3)  Sára (03.10.2015 03:14)

Jejda! To jsem ani nečekala jen jsem si sem odskočila při krmení malé a teď mám do rána se spaním konec kapitola se moc a moc povedla, je to napsané pěkně, něžně a na úrovni

Bedrunka

2)  Bedrunka (03.10.2015 00:21)

Ali ty ďáble Moc děkuji

Alenka

1)  Alenka (02.10.2015 22:22)

Óóó... Promiň, já byla jen zvědavá, jestli už náhodou není další dílek k přečtení... a nemám slov! To bylo tak úžasné a erotické - přesně podle mého gusta.
Skoro jako by ho Julianna ještě schválně dráždila. :D Ale to asi ta její nevinnost. :D
Díky, Bedrunko, za tuhle kapitolu. Je boží!!!

1

>