Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/ChK prx2.jpg

Začiatok konca?

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Christine

2)  Christine (21.08.2013 12:16)

Pokračuje to veľmi zaujímavo. Nadyne mi príde dosť zvláštna. Keď konečne už mám pocit, že rozumiem, čo je s ňou, príde scéna, kde zareaguje úplne inak a ty podkopeš všetky moje teórie. Píšeš to bravúrne. Som totálne stratená v jej postave, ale to je veľké plus, preto ma tak fascinuje. Teraz neviem, čo si myslieť. Naozaj odišla? Ale keď tam ostala tá taška asi nie? Musím sa čo najrýchlejšie vrhnúť na ďalší diel. Mrzí ma, že to čítam takto oneskorene, akosi nestíham cez toto leto takmer nič. Gratulujem Jay k dvojičkám, tú Číňanku mám tiež veľmi rada, je to taká milá postava.

blotik

1)  blotik (14.08.2013 00:11)

Jen pro začátek, máš tam strašně moc překlepů. Že se ti nechtělo to kontrolovat.
Hodně mě rozesmálo přirovnání Jai k diktátorovi.
Jinak, to jeho, že ať už udělá cokoli, bude s ní, se mi zdá trochu... k tématu. Že by ztrácela paměť a pomalu se stávala i jinou osobností? Ale proč? To mi stále vrtá hlavou.
Jinak, musím říct, že ty pocity jsem normálně cítila i já. Asi je do ní hodně zamilvaný, když mu uniká ten význam slov. Vždyť mluví o tom, že už dlouho s ním nebude. Nevím, jestli kvůli smrti (což bys nám neudělala) nebo kvůli tomu, že zdrhne někam pryč (z donucení nebo o své vlastní vůli).
No, každopádně by mě stejně zajímalo, kam zmizela, když batoh zůstal tam... Že by si jenom naposledy odskočila na záchod a až pak se chystala jít? Ale pokud by se vážně chystala jít, určitě by to nenechala na poslední chvíli, kdy by byla možnost, že se Dylan vzbudí.
No, každopádně na další kapču se vrhnu až někdy jindy. Jsem unavená a i tuhle jsem tak tak dočetla. Nechtěla bych přehlédnout něco důležitého, co bys tam dala jako důležité vodítko. Já chci všehcno vědět hned.
Ale píšeš super. Jen tak dál. (I když někdy na moje srdíčko až moc napínavě a prodlužuješ. )

1

>