Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://bez-hranic.cz/gallery/thumbs/_GIRL_~1.jpg

Nesmějte se mi. Psala jsem to v posledních dnech před patnáctinami, tedy před dva a půl rokem. Naši mi všechno zakazovali, nic jsem nesměla a ze všeho nejvíc jsem si přála být starší.

Ve škole jsme dostali za úkol napsat básničku o sobě a tohle mi vzniklo. Sice jsem na tom udělala pár úprav, ale v podstatě jen v čárkách...

Vím, že se to moc nerýmuje...

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

krista81

7)  krista81 (03.09.2010 01:20)

moc hezké
a patnáctiny - tenkrát se mi zdál můj život hroznej, ale teď můžu říct, že to byly fajn roky , ale i ta nezávislost má něco do sebe i když za své chyby musíš platit

DeSs

6)  DeSs (31.08.2010 15:35)

Děkuju za komentáře... co se cigaret a alkoholu týče, zkusit se má všechno ne? Ale je pravda, že cigaretu jsem neměla celou ani jednu a alkohol taky nemusím... Na Silvestra, narozeniny a konec školy sklenku, ale to je všechno. (Váže tuky a ničí mozkové buňky)

Ivanka

5)  Ivanka (31.08.2010 15:19)

JO, tak tohle znám. Do patnácti mi zbývají dva roky a i když jsem se svým věkem spokojená, tak taky někdy po hádce se svou sestrou či mámou zatoužím být velká holka. Uspěchat to ale nejde, takže si ještě budu muset počkat. Básnička je podle mě povedená, vyjadřuje tvoje pocity a taky se docela rýmuje. Je to hezký a pravdivý.
P. S: cigarety jsem už zkusila a dávám od toho ruce pryč, je to hnus!

piskot94

4)  piskot94 (31.08.2010 11:44)

no já se smát teda nebudu, protože tohle se mi vážně líbilo;) docela to vystihuje i mě... já bych tam ještě připsala něco o věčných otázkách, s kým že jdu ven:D ale tohle bylo fakt povedené...

Jenny

3)  Jenny (31.08.2010 07:14)

Moc se povedlo, líbí se mi to, nechápu, proč bych se měla smát. Možná mi tam jen nesedí to o alkoholu a cigaretách, jelikož jsem výhradně proti tomu, ale
1) se to tam hodilo :D
2) je to každého osobní věc (samozřejmě dokud tím neotravuje ostatní, ale to už jsme úplně jinde, než u Tvé překrásné básničky)
Opravdu je krásná

2)  Iwka (30.08.2010 20:49)

Věř, že se ti smát nebudu. Smála bych se sama sobě...;)
Jo, já jsem právě v tom období, kdy mě tyhle záchvaty na zbůsob Boj o svobodu přepadají, ale jsem ráda, že narozdíl od jiných si to plně uvědomuju a tak vím, že to chce jen čas, kdy si na tyhle starosti vzpomenu a od srdce se zasměju...:)
A ta básnička se mi moc líbila

eMuska

1)  eMuska (30.08.2010 19:35)

Je to veľmi pekná báseň, páči sa mi! Aj mne sa často stáva, že chcem byť dospelá, rozhodovať len za seba, no na druhej strane sa toho štítim. Už sa nebudem mať na čo vyhovoriť pri zlých rozhodnutiach a ak niečo pokazím, nebude sa to dať vrátiť späť a vypijem si to sama, až do dna. Každopádne ty si to napísala skvele!

1

>