Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Black%20smoke%20%C4%8CB-mini.jpg

KAPITOLA 79 - Zářivý déšť

Další záblesk tmy, jako když se rezavý nůž zařízne do bílé tkáně.
„Musíme vás ochránit,“ roztáhli své ruce do prostoru a vyšlehla z nich další záře, která se rozprostřela kolem nás jako klenba. Jako by se na nás ze všech stran snášel zářivý déšť, ta klenba žila, stvořená z drobných zářivých bodů.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

julie

7)  julie (30.10.2016 18:08)

Jo, odpovědi, spousta odpovědí! Huráááá!
Nádherná kapitola, Cathlin

6)  Iris (15.07.2016 14:57)

To si piš, že vydrží. ;)

Cathlin

5)  Cathlin (15.07.2016 11:22)

Iris, potom tě tedy vítám u příběhu. Jsem samozřejmě moc ráda, že se ti líbí a doufám, že to i vydrží. :-) Skvělé mít nového čtenáře. :-)

4)  Iris (15.07.2016 10:10)

Dočetla jsem až sem a příběh se mi moc líbí. Četla jsem skoro bez dechu. Těším se na další kapitolu! Doufám, že jsem tohle čtení neobjevila až moc pozdě a že ještě bude hodně dalších kapitol! Díky, Cathlin.

Cathlin

3)  Cathlin (02.07.2016 16:55)

Hani....
Ten komentář mě nadchl, protože v něm popisuješ všechno přesně tak, jak jsem doufala, že to čtenář bude vnímat. Přesně tak – a navíc ještě s intenzitou větší, než jsem si myslela. :-)

Tvoje radost ze Sue „konečně někdo, kdo nepřemýšlí svaly“..... :-D Zase jeden zábavný výkřik… Ocenila jsi ji, to je fajn. A jo, bylo to třeba… nepřemýšlet svaly.
Některá bolest je jako balzám. Jo, je to tak. Bolest, která odstraňuje jinou bolest, horší. Ale ideální by bylo, kdyby toho nemuselo být, že ano..... Tady se pořád prostě držíme těsně nad hladinou, je to vyčerpávající.
No… potřeba krásy, to je taky zajímavý pohled na věc. Ale bílým by podlehl i ten, kdo je pozemskou krásou obklopen celý život. Protože bílí jsou krása všech krás, krása nadpozemská, slovy nevylíčitelná. Stejně jako černí jsou horší zlo, než s jakým se můžeme setkat normálně na Zemi. Koncentrované, čisté… a taky podmanivé. Nenávidět je není pouze snadné, nenávidět je je v jejich blízkosti téměř nevyhnutelné pro slabou lidskou povahu. Jsou jako nákaza.
Mrcha naděje – drž se jí. Ono to vážně jinak nejde.
No, ano, tohle je jejich cílem. Spolknout náš svět do naprosté temnoty, ve které nebudeme ničím víc než jejími dalšími kousky.
KONEČNĚ ODPOVĚDI, NA KTERÉ ČEKÁME TOLIK KAPITOL......­.....sakra, to nezní dobře… vlastně se bojím mít radost...... tohle bude konec???????- - -No, musím se zase smát. Ale odpovědi tady nutně nemusí znamenat konec.
Nooooo, ano. Mohlo se všechno obrátit ve šťastný příběh. Jen ve šťastný. Mohli u nich najít řešení na všechno – a třeba dokonce i už dál nemusela existovat potřeba zabíjet. Ale realita je jiná – a dokud budou ve hře černí, tak snadné to být nemůže. Dá se říct, že sice našli odpovědi, ale jako by se jim přitom stáhla kolem krku další smyčka. Jak hodně mají na výběr? Můžou říct – ne, neuděláme to? Nebudeme zabíjet? Vykašleme se na záchranu světa, to radši nic?

Cathlin

2)  Cathlin (27.06.2016 09:45)

Májo, super, že jsi stále tu, dlouho jsem tě neviděla! :) :) :)
A neboj, budou, budou (další části).

1)  Mája (26.06.2016 20:02)

děkuji za další část :-) a těším se moc na další

1

>