Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/bojovník2.jpg

3. kapitola - Priatelia

 

 

 

Moja vďaka patrí mojej novej novučičkej bete, Mátě

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Twilly

6)  Twilly (08.10.2013 20:49)

Moc děkuju, mělas pravdu Kačenko, moc negací v jedné větě, vidíš... uniklo to, mrcha slovo! A v podstatě máš pravdu, v tomhle příběhu nejde ani tak o fabulaci, jako spíš o myšlenky a pocity jednotlivce.

Cathlin

5)  Cathlin (07.10.2013 21:19)

Milá Twillynko,
zatím se mi to zdá jako velmi pečlivá psychologická sonda do jedné duše. Děje se toho velmi málo. Proč? Protože musíme nejprve pochopit, jaký Neville je - abychom lépe chápali to, co přijde později. Alespon tak si to vysvětluji. A musíme dobře chápat i postupné kroky, kterými od došel od začátku až ke konci.
Je to velmi, velmi klidné a velmi velmi uklidňující. Jako bych vždycky s tebou na chvilku zapomněla na spěch a stres, co pořád mám a získala trochu času na reflexi.
Díky....
PS: Jo a ještě - máš tam jednu větu... Něco jako: Nemohl jsem je nezaujmout jako kluk...... ale mně to nedává smysl. Nechtěla jsi spíš říct "Nemohl jsem je zaujmout jako kluk..., natolik jsem ještě byl při smyslech..."??? Nebo jsem to špatně pochopila?

KalamityJane

4)  KalamityJane (12.06.2013 15:57)

Tak jsem se konečně pustila do dohánění restů. Děkuju za tuhle nádhernou kapitolku, strašně si užívám tu psychologii Nevilla, jeho myšlenkové pochody... je to tak neobvyklé, takových povídek je poskrovnu. Popisné pasáže jsou famózní, Snape pobavil, prostě pro něj teď mám slabost, no :D a ta scéna s Ginny, byla taková rozpačitá, něžná, zkrátka taková přesně pubertální. Tleskám a letím dál.

Twilly

3)  Twilly (03.06.2013 00:16)

Holky moje zlaté, děkuju moc za komentíky

Mata

2)  Mata (20.05.2013 10:23)

Zlato nemáš za co. Ráda I když výraz beta ve spojitosti se mnou mě pobavil :)
Ale, co to vidím, tady je ještě něco na víc, ještěže jsem sem koukla. :D Závěr s Ginny byl... nesmírně příjemný. Přátelský, poklidný. Není nad to rozumět si s někým i beze slov.

Florence

1)  Florence (20.05.2013 09:22)

Šmudlííí, říkala jsem si, jestli se tu náhodou neobjeví Nev a on se objevil! Bezva
Tentokrát se mi Seam dost líbil, myslím, že jeho postavu začínám mít ráda. A jo, Ginny to asi musí mít těžký. Je Bez Rona a bez Harryho, ale všichni asi jí s nimi pořád spojují, co?
Už se těším na další;)

1

>