Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/avatar%20k%20povídce.jpg

Když se vám život převrátí vzhůru nohama, ukáže se , že všechno okolo vás byla lež a vy už nevíte, komu věřit, zůstává jen nepatrý plamínek naděje. Jenže co když je i on brutálně zakopán a vás pohltí naprostá temnota? Zůstanete stát, nebo uděláte krok vpřed, pryč z temného tunelu, který vás možná vyvede na světlo? Bude jim štěstí přát i nadále, nebo jsou jejich dny sečteny? Někdo se právě hřeje na výsluní a někdo se propadl do tmy. Každý chce za světelem. Tato touha však v tomto případě znamená nového a nebezpečného nepřítele. Kdo jím je? Podaří se mu znovu najít pohlazení slunečních paprsků a tím svrhnout druhého do temnot?

PS: Doufám, že se mi tu situaci podařilo srozumitelně vysvětlit a že jsem taktéž objasnila záhadu s Leitem, která vám tolik vrtala hlavou. C: Pokud je ale i nadále komukoliv cokoliv najasné, stačí se jen zeptat.

Kapitola devátá - Skřivan na větvi

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

piskot94

4)  piskot94 (26.10.2010 20:09)

dobře, takže vztah Leito-Viola už chápu:D :D :D dokonce i jak se to stalo... a taky společnost, to se schopnostmi, fakt hustý
jsem moooc zvědavá, jak se to vyvine dál, protože teď jako by končila jedna etapa a další začíná, alespoň já to tak cítím... přece jen Viola má podezření na to, že Anna je její máma, no to já mám samozřejmě taky:D ale tak mě napadá, proč by Anna zdrhala od společnosti? jedině, že by teda čekala Violu... ale kdyby jí společnost slíbila (a to by určitě mohla, taky by měla peníze atd.) nabídla, že jim nic neudělají, tak proč? ale společnost by jí nenechala na živu... no, ale k čemu by jim bylo, že by se jí zbavili? nevím, nevím...
vážně jsem zvědavá na další díl;)

PrincessCaroline

3)  PrincessCaroline (17.10.2010 20:08)

Tak teraz mi je to viac ako jasné. Áno, myslela som tú jazvu len v šiestom diely som to pochopila trochu ináč. Lebo si tam písala, že podobnú ma aj na chrbte..ja automaticky, že Viola.. Ďakujéééém za vysvetlenie! Milujem tvoj príbeh.

Awia

2)  Awia (17.10.2010 14:46)

Dobře, teď si opět dovolím drobet zaspoilerovat a objasnit to, co z minulosti zůstalo neobjasněné, protože se zdá, že jsem to zase blbě popsala, ale nevadí. Příště se to třeba vyřeší. Potyčka s Toshirem byla takto:
Viola měla vizi, kde Toshiro Leita zastřelil. Ona se to potom snažila zvrátit, tak šla za Leitem, jenže ten ji nechtěl poslouchat - řekla mu o sobě pravdu, čímž ho drobet šokovala. Jenže to celé slyšel Toshiro, který měl zbraň, trošku si tam "popovídali", kdy Tosh na Vii mířil a ona se tak dozvěděla, jak to je se Společností a Policií (a taky jak je to s Leitem). Potom se trošku zvrtlo a Toshiro s Leitem se poprali, přičemž Toshiro Leita bodl do boku, Viola se při té rvačce schovávala opodál a našla Toshirovu pistoli, takže na ně mířila, aby okamžitě přestali. No Leito nepřestal a shodil Toshira ze střechy (on byl po tom teda v bezvědomí v nemocnici) a Viola pak namířila i na Leita, ten jí řekl, že klidně může střílet, ale ona to neudělala a utekla. Potom se až sešli na té střeše. Doufám, že teď je to už dost jasné. Pokud jsou ale k tomto ještě nějaké nejasnosti, tak sem s otázkami, protože jinak tohle téma považuju za uzavřené.

A ano, Joseph je gay. Jinak kdo má jakou pobonou jizvu? Teď jsem zmatená. Jedinou jizvu má Leito. Je od kulky, která proletěla skrz, takže má jednu vepředu, kudy kulka vletěla dovnitř, a druhou na zádech, kudy unikla ven. ;) Jinak vážně nevím, koho myslíš.

Každopádně díky za komentář. Jsem ráda, že se to někomu ještě pořád líbí.

PrincessCaroline

1)  PrincessCaroline (17.10.2010 14:10)

Konečne jedna otázka vyriešená. Už chápem. Ale vynára sa mi ďalšia otázka. To Joseph je trochu inak orientovaný? Tiež ma zaujíma tá potýčka s Toshirom. Takže, Viola zachránila Leita pred ním? Postrelila Toshira? Asi hej čo?:D :D :D Niekedy dávam primitívne otázky.
Konečne som oveľa múdrejšia! Čo sa týka príbehu aj tak si myslí, že si odhalila niečo z minulosti len aby si posunula dej ďalej a my sa môžeme zamotať do ďalších otázok.
Veľmi, veľmi, veľmi SKVELÉ!!
Držím ti palce aby si za chvíľu vycapila ďalší diel.
A ešte mám jednu otázku! Veľmi ma zaujíma tá podobná jazva, ktorú majú obidvaja. Bude to nejaká spojitosť v príbehu alebo sa môžem tešiť na nejaký spoiler.

1

>