Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/avatar%20k%20povídce.jpg

Vztahy. Jsou vždycky složité. Jakmile nějaký vznikne, musíte o něj pečovat. Zacházet s ním opatrně, jemně a jako v bavlnce. Musíte jej posilovat, hladit, ale nesmíte se jich dotknout příliš silně, protože jsou křehké a dají se snadno rozbít. Jako porcelán. Avšak jakmile se jednou hrníček rozbije a rozpadne na kusy, můžete se jej pokusit slepit, avšak rýhy na něm vždy zůstanou.

Dlouho jsem se s toto povídkou neozvala, ale jsem stále tady. Dnešní otázka mimo téma kapitoly. Má ještě někdo o toto dílko zájem? (A co si myslíte o Smithovi?)

Kapitola pro PrincessCaroline a Piskota. Protože pořád komentují. A díky nim jsem to ještě pořád nevzdala. :)

Kapitola osmá : Amorův šíp

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Awia

7)  Awia (11.10.2010 20:46)

Jo ták! Už to chápu. No na oboje si budeš muset počkat. A "problém" nebo spíš vztah, který spolu mají Leito a Viola snad později správně vysvětlím. Myslím, že v další kapitole to rozebírají docela dost, ale nejsem si jistá, zda to půjde pochopit. Tak mi pak kdyžtak řekni.

piskot94

6)  piskot94 (11.10.2010 19:34)

myslela jsem: pokud Smith hledá Violu, jsou dvě možnosti a to že buď (použiju přirovnání, které nemáš ráda) je hodnej, nebo záporák... co potom Leito? to už se tu taky jednou řešilo, že Leito má problém, který s největší pravděpodobností souvisí s Violou, takže co? půjdou si ti dva po krku? nebo táhnou za jeden provaz?
máš pravdu, snad se brzy dozvím, jak to je;)

Awia

5)  Awia (11.10.2010 16:06)

Co by mělo být s Leitem? Nechápu. Ale třeba ti někdy dám odpověď. Možná už v další kapitole.

piskot94

4)  piskot94 (11.10.2010 13:36)

hmm, zajímavé;) v tom případě se tedy Smith snaží najít Violu... ale co teda Leito? nevím, nevím a můžeš za to jen ty, že si teď nad tím budu lámat hlavu!!!!

Awia

3)  Awia (10.10.2010 18:02)

Vy moje zlatíčka! Já vás mám tak ráda! Už jenom kvůli vám to sem přidávám. Ale já bych to asi přidávala, i kdyby to tu četl jen jeden člověk. Jsem ráda, že pořád neztrácíte zájem. A protože jsem teď mile překvapena, dovolím si malinko zaspoilerovat...

Smith a Anna. Tento vztah je jednoduchý. Smith ji miloval a pak ji i zabil. Nechtěl, ale musel. A nikdy si to nepřestal vyčítat. Nenávidí svého šéfa, vlastně ani nemá rád svou práci a to je, naprosto nelogicky, ale je to tak, důvod, proč se z něj stal workoholik a nic jiného než práce mu teď nezbývá. Má jen vzpomínky na Annu. A Anna má velmi úzkou spojitost s Violou a nebojte se, nedávala bych ji tam jen tak, kdyby tam neměla žádno uvětší roli, i když kromě prologu, který už byl, ji už asi živou nezastihnete. :)

PrincessCaroline

2)  PrincessCaroline (10.10.2010 16:20)

Awia, milujem ťa! Konečne niečo pribudlo aj v tomto príbehu. Myslím, že už som pomaly prestávala dúfať, že sem niečo v tomto mesiaci dáš a preto som dnes bola veľmi naradostená, keď som to tu objavila. Zas nejaké nekalé veci sa chystajú. To bude žúžo. Smith je nejaký zamestnaný Annou...bude hľadať a nájde Violu? Čo presne vlastne hľadá..
Každopádne som veľmi rada, že som si mohla prečítať ďalší diel.
Čo sa týka tej otázky - Či mám záujem? Neblázni, kde žiješ?
Mám až priveľký

piskot94

1)  piskot94 (09.10.2010 09:43)

aaaa, další kapiola jsem ráda, že jsem si mohla zase počíst tuhle povídku
co si myslím o Smithovi? já ani nevím, zdá se mi to nějaké divné... když mu vzali ten případ, tak teda bude dělat něco nekalého na vlastní pěst, bude to mít něco společného s Violou a Leitem? když tam pořád řeší tu Annu...
a jestli mám o tuhle povídku zájem? tak to je hodně pitomá otázka samozřejmě, že ano, protože jsem moc zvědavá, jak se to všechno vyvrbí... je tam toho spoustu, čeho nevím atd. a prostě je to úžasné, fakt krásně píšeš
nevím už, co víc dodat

1

>