Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/avatar%20k%20povídce.jpg

Dospělost. Co to vlastně je? Nese s sebou mnohá pozitiva, ale také negativa. Máme jistá práva, ale také povinnosti. Viola podle práva dospělá není, ale rozhodně se tak chová. Ne snad proto, že by chtěla. Jen se přizupůsobila situaci, která dětskému světu zrovna dvakrát nepřeje. Mizí naiviza, zabíjí se ilizue. Nastupuje krutá relita. A lidé nejsou vždy takoví, jací se na první pohled zdáli. Každý má svá tajemství, stejně jako druhou tvář. Mnody je lepší neprovokovat. Temnější stránka totiž vždy čeká na výzvu, aby mohla vystopit.

Upozornění: kapitola obsahuje erotické scény; určeno čtenářům 15+

PS: Pokud jste čekali, že je Leito romantik, asi vás zklamu. Jeho chování bude později vysvětleno. Co si o něm vlastně myslíte (jako o Leitovi)?

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Awia

3)  Awia (11.09.2010 20:29)

Děkuji, děkuji, děkuji ... Děkuji mnohokrát. Fakt.

PrincessCaroline nemám mladší sestru, ale starší, a občas (vážně jenom občas) tak zapřemýšlím nad tím, jak otravný a hrozný sourozenec musím být. Nicméně bych nikdy neměnila. Kisame je navíc do zančné míry inspirovaná mou vlastní osobností, ale převedenou do extrému. Moc dobře vím, jak vypadají takové sourozenecké hádky. A snahy toho "rozumnějšího" druhému domluvit. V tomhle případě jsem ale stejná jako Kisame. Zatvrdím se tím spíše neposlechnu, co mi říká....
A Francii moc nemusím, ale na Leitovi ji miluji.
Ještě jednou díky moc, těším se, že se kapitola líbí. A víš ... já vždycky s velkou oblibou ostatním dělám to, co se mi samotné nelíbí. Je to takový zlozvyk a nějak se ho nemůžu zbavit...

Piškotku, jsem ráda, že ti (=alespoň někomu) tak úplně nelibí. Možná v tomhle příběhu právě stojí na té správné straně (tfuj ... tohle škatulkování nesnáším), ale rozhodně se o něm nedá říct, že by byl nevinný. MUHAHA! Jsem zlá.
Lei má zelené oči. Možná se ti spletlo s jeho práškou. Ten je modrooký.

piskot94

2)  piskot94 (10.09.2010 17:44)

no páni, já nemám slov! teda mám a taky budu povídat!
prvé řadě musím říct, že to byl naprosto dokonalý díl, protože měním názory!
Leito je divnej! tedy, je úasnej a neodolatelnej ale je i divnej, něco má za problém a to něco určitě souvisí s Violou a mám špatný pocit, že on možnáude ten záporák, ale kdo ví, jelikož mě každá tvá nová kapitola překapí, tak pokud bude záporákem, možná si pak uvědomí, že je to špatně a bude zase hodnej, co já vím
v jednu chvíli se mi zdálo, že jsem četla, že má Leito modrý oči a potom zase zelený? je to má prokazatelná DIVNOST, nebo je tam opravdu něco takovýho? nestihla jsem to znovu najít no, teď teprve nevím, co napsat... :D ale co vím je, že se budu strašně těšit na další díl! protože tohle je fascinující!!!!

PrincessCaroline

1)  PrincessCaroline (09.09.2010 21:35)

Ja... nemám slov. Naozaj. Prečítala som to asi pred piatimi minútami a doteraz som len sedela a pozerala na monitor. Dostala si ma. Úplne.
Neviem to vyjadriť slovami ale pri tomto diely som pociťovala veľmi zmiešané pocity a tak strašne som bola pohltená do toho príbehu, že mi prišlo nenormálne ľúto, keď som si prečítala poslednú vetu. Bolo to úžasné. Neviem ako, prečo, začo ale BOLO! Nenormálne ma fascinoval časť o Kisame - taká otázka máš mladšiu sestru alebo z vlastnej skúsenosti?
Stále viac a viac ma fascinuje Viola a Leito - miluješ Franzúzsko? (Ja hej!) Mala som z neho až zimomriavky na chrbte (nebolo to len kvôli tej scéne):D Prekvapila si ma, ja osobne som si nemyslela, že Viola vie o tých zasadaniach.
Strašne ale až NEHORÁZNE ma zaujíma tá jazva (šaliem prečo ju majú!) a mňa osobne Leito skôr fascinoval. Teda pri tej naháňačke myslím, že nemal trpezlivosť ale páčil sa mi aj ten drsný Leito z ktorého ide strach.
A v poslednom rade ťa musím pochváliť! (Teda chválim ťa celý komentár ale však :D ) Neuveriteľne veľmi ma vždy zaujmú a samozrejme (fascinujú)ZAS :D ich hry. Je to také veľmi... Proste niečo s čím ma zas prekvapíš so svojou predstavivosťou (alebo skúsenosťami?pig Nehajme tak ) a strašne sa mi to páči.
V dvoch slovách - tak troch : Neuveriteľne ma ty sama fascinuješ! Aj tvoje príbehy! - To asi neboli tri slová Ale, pre teba jeden veľký aplauz a fanfáry.
P.S - Teraz si ma zmiatla s týmto posledným odstavcom, ako ty hovoríš, toto sa nerobí
P.S 2 - Úplne nedočkavo čakám na ďalší diel, som až chorá od čakania!

1

>