Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/avatar%20k%20povídce.jpg

Kapitola čtvrtá: Padlí andělé nepláčou

Setkání s bývalou kamrádkou vyvolává minulost, která by raději byla zapomenuta. Ta se bohužel sama připomíná společně s bolestí, která ji doprovází.

Kapitola věnovaná Nebrasce, piskotu94 a Janě.

Poznámka: Pokud je komukoliv cokoliv nejasné, nebojte se to napsat. Zatím na scénu přicházejí postavy, později se začne vše rozuzulovat. Chtěla bych vše vysvětlit, ale nerada bych potom na něco zapomněla. Nemůžu taky myslet na všechno. Nejsem stroj...

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Awia

3)  Awia (04.09.2010 19:02)

Díky moc - oběma. A piskote (můžu ti tak říkat?) nemáš zač. ;) Jsem ráda, že jsem (alespoň někoho) potěšila.

PrincessCaroline

2)  PrincessCaroline (01.09.2010 15:42)

Úžasné, všetky diely som prečítala naraz a úplne ma to dostalo! V každom diely ma prekvapíš iným zvratom, v tomto som dosť zmetená prečo je Toshiro v nemocnici ale snáď príde s ďalším dielom vysvetlenie. Niečo úžasné a krásne ako popíšeš ľudské pocity a situácie. Teším sa na pokračovanie!

piskot94

1)  piskot94 (31.08.2010 20:19)


ten děj mě vždycky pohltí... a já tě fakt můžu jen obdivovat, protože vím, jaké to je, psát složitý děj a když ty to děláš při každé kapitole, tak máš můj obdiv v každém dílu mě překvapí nová věc a to je jedna z mnoha hvězdiček, která zdobí tvé psaní, protože prostě nevím, co se stane, není to předvídatelné a já můžu jen čekat na další kapitolu
jo a taky děkuji za věnování!!!! tím jsi mě hoooodně potěšila!!!! říkám si, jestli mě tam někdo jednou do perexu napíše... a stalo se! díky a budu se těšit na další kapitolu!!!

1

>