Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/až za hrob znovu.jpg

Setkání s Markétou - i když ona o tom neví... Copak z toho vzejde? Snad se bude líbit ;)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

DarkMoon

9)  DarkMoon (31.07.2012 19:58)

Děkuju moc :) Na další kapitolce už se pracuje, takže zítra by se tu snad mohla objevit ;)

8)  MIška (31.07.2012 19:16)

Moc se mi tato kapitolka líbila. Už se nemůžu dočkat až bude další.

DarkMoon

7)  DarkMoon (30.07.2012 15:56)

Lan, no jestli náhoda, tak to je dost dobrý :D Mám takový tušení, že kdybych ti sem hodila ještě někoho dalšího, tak taky budeš hned vědět, kdo to je :D (jinak ok, to jméno jsem slyšela, ale nějak mi to nic neříká ) Děkuju :) No já tak nějak vím, jaké to je dlouho čekat na další část něčeho, tak se snažím to pokud možno moc dlouho neodkládat... plus to, když se to líbí, je skvělá motivace ;) Ale pomalu taky začínám přemýšlet, že jsem si asi měla aspoň něco napsat předem :D Asi to budu muset jeden den dohnat a napsat víc kapitol do zásoby... Nebo ještě nevím, ale nějak se to vymyslí (snad :D )

6)  Lan (30.07.2012 15:27)

vzdělaná? moc vtipné! Spíš to bude náhoda asi.. (Victoria Justice, pro případ) :D Stejně docela obdivuju, že tady ty kapitoly přibývají relativně rychle! zvlášť když jsou takové i dlouhé. To mi pořád nejde nějak do hlavy. Já když třeba píšu k sobě, tak to není žádný "zápal", spíš jako šnek, možná i hůř. Takže vážně obdiv!

DarkMoon

5)  DarkMoon (30.07.2012 15:07)

Děkuju moc všem :) leelee, že jsi nekomentovala nevadí, hlavně, že se ti to líbí ;) Anette, to jsem moc ráda :) Lan, ty jsi nějaká vzdělaná, ne? :D Já doteď nevěděla, čí fotku jsem to vlastně našla A, no... na to ohledně toho, že ho nevidí, bych ti mohla odpovědět, ale to bych prozradila děj dopředu Wolfiku, jestli myslíš konec celého příběhu, tak ten ještě bude pár kapitol trvat Ale protože asi myslíš spíš to, jak se Michael vyrovná se současnou situací a popere se sám se sebou, tak to se dozvíš už brzy ;) Jinak pokráčko se pokusím dát dohromady co nejdříve, ale vzhledem k nepředvídatelnému počasí, jiným povinnostem a tomu, že jsem další kapitolku slíbila už u "Deníků" se na mě prosím kdyžtak nezlobte, když mi to bude trvat o něco déle

Wolfik

4)  Wolfik (30.07.2012 14:22)

Doufám, že bude brzy pokráčko, takhle nás napínat. Jsem tedy zvědavá, jak to dopadne.

3)  Lan (30.07.2012 14:06)

Victoria! Opět skvělý výběr :D Vážně, velmi pěkná. A kapitola to byla samozřejmě perfektní Bylo mi jasné, že se mu Markéta zalíbí. Jen mi vrtá hlavou, že ona jeho vlastně nevidí.. tak jak se dají dohromady? To bude ještě zajímavé, pokrááčko O:)

2)  anette (29.07.2012 22:23)

příběh mě rozhodně hodně zaujal

leelee

1)  leelee (29.07.2012 22:11)

příběh zaujal
ehm to je pro mě minulý díly sem nějak neokomentovala
tohle je pro tebe

1

>