Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/až za hrob znovu.jpg

Den třetí, v podstatě poslední možnost... Tak co myslíte, bude pusa, nebo ne? :)

P.S.: Děkuji moc všem za trpělivost u těhle posledních kapitol. Příště se pořádně vrátíme k hlavnímu problému, to už by mi snad takový problém dělat nemuselo ;)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

DarkMoon

9)  DarkMoon (28.08.2012 10:00)

Ok ;)

Wolfik

8)  Wolfik (28.08.2012 07:23)

Aktovku neřeš, já jen, že jsem si to spojila s první třídou, no :D To víš, chodím tady kolem dvou škol a taky jednou budu vypravovat prvňáčka do školy.

No a šup sem s další kapčou.

DarkMoon

7)  DarkMoon (27.08.2012 21:03)

Mám malou otázečku: Další kapitolku už mám skoro hotovou, takže ji do zítřka stihnu určitě, jenže... :D Jsou tu dvě možnosti, hodit ji sem a snažit se další napsat co nejdřív, což nevím, kdy se povede, nebo počkat, až zvládnu i tu druhou, a mít ji v záloze na dodání chvíli po té první. Vzhledem k tomu, že vám nechci způsobovat moc nervů, tak jsem se rozhodla ten výběr nechat na vás :D :)

DarkMoon

6)  DarkMoon (27.08.2012 15:19)

Wolfiku, jsem ráda, že se ti to líbilo (víš, že popisu zrovna těhle klidných normálních situací jsem se děsila :D )Děkuju moc :) Jaaj... tak takhle jsem nad tím nepřemýšlela :D Pro mě je aktovka prostě aktovka :D Spíš jsem přemýšlela nad tím místo toho napsat taška, ale to jsem si říkala, že by taky mohlo mást... Tak nevadí, aspoň to vím pro příště ;) A příští kapitolka... No, zrovna nad ní přemýšlím. Teda já vím, jaká bude i co bude dál, jen nevím, jak moc mě budete chtít přizabít, když to seknu tam, kde mám v plánu :D Tak možná buď bude kapitolka delší, nebo hodím další chvíli po ní, když to budu stíhat... Uvidím ;)

Wolfik

5)  Wolfik (26.08.2012 23:56)

Aaa, děkuji za další kapitolku. U minulé jsem nestihla okomentovat, tak tady.
Moc se mi to líbilo, pro mě je to taková ta první velká roztomilá láska. Na další kapitolku se moc těším (a zároveň se i bojím, i když věřím, že ho nenecháš umřít.)
Jen jedna věc mě rozesmála - nedokázala jsem si představit Markétu s aktovkou. Mám nějak aktovku spojenou s první třídou, takovou tu klasickou :-D Batůžek by se mi líbil víc

DarkMoon

4)  DarkMoon (26.08.2012 19:59)

Ok :D Těší mě, že se netěšíš na konec příběhu ;) Jestli tě to uklidní, tak zatím ani já nevím, kolik kapitol bude mezi jeho prvním objevením a posledními kapitolami... Tohle je pro mě zatím zamlžená vzdálená budoucnost :D Další kapitola? No... zítra někam jedu a nevím, kdy se vrátím, ale pak nad to sednu a následující části by mi snad už nemusely trvat tak dlouho, jako tyhle předchozí... Tak řekněme pozítří? Pokusím se, ale záleží i na tom, jestli se mnou inspirace bude opravdu konečně zase spolupracovat, tak raději nic neslibuju :D

Lan

3)  Lan (26.08.2012 19:48)

ANo, milé ber v tom dobrém slova smyslu :D (používám to slovo ráda a často!) Ale teď jsi mě postavila do nepříjemné situace. Na Alexeje se těším.. ale ne na konec této povídky.. a jestli se on objeví až na konci.. chmm :D A kdy bude další kapitola, vlastně?

DarkMoon

2)  DarkMoon (26.08.2012 19:35)

Lan, milé? Doufám, že to myslíš v tom dobrém slova smyslu V tomhle si totiž přijdu nejistě, jako bych chodila mezi pohyblivými písky nebo tak něco... tak doufám, že to tam není moc vidět :D Já vím. Alexej... no ještě si počkáš, říkala jsem, že bude až ke konci a tam zatím nejsme ;) A nevím, jak dlouho tam bude, respektive na kolik kapitol to vyjde, ale každopádně bude docela důležitý ;) Jen pořád doufám, že tě to jeho objevení po takovém čekání nezklame... :) A děkuju moc :)

Lan

1)  Lan (26.08.2012 19:17)

Písničku samozřejmě znám.. a ke kapitole! No má cenu se vůbec vyjadřovat? Je to takové.. milé mezi nimi. :D Ne, nevím jak to správně vystihnout. Ale velmi se mi kapitola líbila.. Doufám, že Michael.. neodejde od ní jen tak! A Alexej.. no čekám na něj pořád :D

1

>