Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/koleje.jpg

3. kapitola - Poděs, nečekaná návštěva a hodně... hezký obličej

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Ivanka

2)  Ivanka (19.09.2014 22:04)

Děkuji moc za tvou reakci, velice mě potěšila. Rozhodně nejsi jediná, koho překvapil Lukáš Peterka - já sama jsem se k němu zpočátku stavěla velice skepticky. Jenže jemu nešlo odolat...
A Klára a její úsměvy neúsměvy - mimochodem mistrovské spojení vyjadřující její charakter! Sama nevím, co mě na ní tak fascinuje, ale je hezké vidět, že jsem část své fascinace dokázala přenést sem.
Děkuji!

1)  Iwka (18.09.2014 21:57)

Ivanko, promiň, že tak pozdě... Jsem hrozná. Jak to s dalším psaním zatím vypadá?
Peterka, ač jsem to na začátku Těla vůbec nečekala, byl na konci rozhodně jednou z nejoblíbenějších postav a určitě jsem nebyla sama. Oni 'ti rozbití' mají prostě to své kouzlo a svou ztraceností nutí, abychom po jejich osudech šli jak vosy po medu, abychom jim fandili do posledního dechu.
A tys navíc vykreslila tu postavu tak dokonale. Má tak nějak svůj styl - jednání, chování (nemluvím o módě, hah) a je hrozně zajímavé, koho jsi mu postavila do cesty. Postav jako Klára je v amatérské tvorbě, podle mě, dost pomálu. Těch střízlivých, osobitých, dospělých, tajemných. Klára mě dostala jak Mona Lisa svým úsměvem neúsměvem. NĚCO na ní prostě je!
Těším se na pokračování!

1

>