Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/mu%C5%BE%20se%20zbran%C3%AD.jpg

Když se po osmnácti letech vrací vaše noční můra. Když se skrývané snaží dostat na porvch. Když se opět srtřetnou lidé se společným tajemstvím. Když chce někdo zjistit... PRAVDU.

Nina je rozmazlená dcera soudce. Když se na prázdniny vrací domů, ještě netuší, že jejímu otci kdosi vyhrožuje. A ještě netuší, že na celé božsky klidné prázdniny dostane na krk Jakuba, policajta - nyní jejího osobního strážce, který má do Kevina Costnera hodně daleko.

Jakub je policista. A odmítnout rozkaz? Ne, to nejde. A napadnout dceru soudce, zvlášť když ji máte před napadením hlídat? To už je zcela vyloučeno.  Což je také jediný důvod, proč už ji nepřehnul před koleno a pořádně nezbouchal...

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

DarkMoon

7)  DarkMoon (15.03.2013 18:41)

"co vidí na tom klukovi, který prodával v obchodě – ano, čtete správně, on pracoval"
Jo, tohle vypadá hodně zajímavě a navíc jsem se skvěle bavila :D Super

Ivanka

6)  Ivanka (15.03.2013 09:35)

Pro začátek všem moc děkuji, vašich komentářů si vážím. :)
Iwko, ještě o tom hodím zprávu na shrnutí, ale pokud nenastanou potíže, tak podobně dlouhé kapitoly budou přibývat každou sobotu.
KalamityJane, moc děkuji.
Bye, k jevu noci obalené lihem jsem samozřejmě došla pouze z vyprávění. ;) A ta proměna... No, bála jsem se, co na to řekneš, a jsem spokojená.
Fanny, tobě jen děkuji, ty už víš, že? B)
Arminko, nevím, co ti na to říct. Přece jenom, mě by docela kazilo atmošku, kdyby měly české postavy v českém prostředí cizí jména. Ale to asi záleží na vkusu.

5)  Arminka (15.03.2013 07:17)

Moc se mi to líbilo, má to slibný začátek. Sice příliš nejsem nadšená z českých jmen , kazí mi to tu správnou atmošku. Ale jinak dobrý

Fanny

4)  Fanny (12.03.2013 19:35)

Nina. Holka na ránu, ale s roztomilou elegantností a jistou roztržitostí. Jo, jsem si jistá, že mnohé z našich vrstevnic, by se v ní doslova shlédlo. Kdo ví, Nina je možná zhmotněním vysněného ideálu jich samotných, ale nezapomeň, já sem ta divná a chuť jí jednu vrazit mě jen tak nepřejde. Nepopírám, že mi svým způsobem je sympatická… Přes hadříky a rozmazlenost v hlavě pravděpodobně něco má.
Jakub. Scéna v posilovně mluví za vše. Jeho nadávky jsou, pravda, trošku prostoduché, ale o jeho inteligenci nepochybuji. A chce být policajtem? Co na tom všichni vidí? Však mu to ale přejme.
Jejich sarkasmus je k nezaplacení. Jednou větou složí člověka pod stůl bez nadsázek. Nechtěj po mně vypsat největší perly. To ti můžu rovnou poslat celou kapitolu zpátky. Výhružky jejímu otci. Tak proč si nepostěžovat na nespravedlivý osud, že? Ach, netrávit prázdniny v Karibiku je strašné! Já zapomněla… Moc se těším, jak ji Jakub začne pít krev (jen ne doslova, upírů už bylo dost), to bude teprve zábava! Dávám mu minutu při prvním setkání, kdy ji vytočí :D
S tou holkou bude ještě spoustu zábavy. Na to dám krk, Iv.

Bye

3)  Bye (09.03.2013 23:04)

Noc neprodyšně obalená lihem. A k povědomí o tomto jevu jsi přišla kde, smím-li se ptát?
No nic, teď dovol, abych si trochu odskočila Jo, dobrý. Píšééééééééééééééš! A to moc ráda vidím
Bože, jen tu zírám na tu proměnu! Hezky jsi se vtělila do vypravěče, který podle potřeby přejímá myšlenkové pochody jednotlivých postav
Poločas - "Muž pevné tváře a ještě pevnějších zásad."
A všechny ty narážky - Harry, Edward...
A zvolená jména - to sis fakt vyhrála!
A vůbec, jsi to ty, ale zároveň, jako bys nebyla - ale to vůbec nevadí, protože tohle pojetí se mi vážně líbí
Takže - piš si - Ninu zkrotit, Jakubovi přistřihnout křidýlka (ale ne moc, zlobivý kluky máme rády, žeáno ;) ) Ostaní nechám na tobě

KalamityJane

2)  KalamityJane (09.03.2013 16:53)

Uf. Parádní úvod. Nádech a vydechnout až na konci. Krásně to odsýpá a těším se na pokračování :)

Iwka

1)  Iwka (09.03.2013 14:21)

Ivanko, zaprvé to bylo krááásně dlouhé, což jen a jen chválím a zadruhé mě to opravdu zaujalo, tak doufám, že tu bude další kapitola brzo!

1

>