Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/alfa.jpg

Řešením je Stiles.

Škoda jen, že se změnil problém.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

SarkaS

13)  SarkaS (12.01.2014 20:15)

Bóóós, přidánóóó

Bosorka

12)  Bosorka (12.01.2014 19:27)

Chcůůů, chcůůůů, chcůůůůůů

11)  *M (12.01.2014 17:05)

Ohhh!

10)  Abigail (11.01.2014 23:20)

Naprosto ohromující pokračování, jsem ráda, že se Stiles víc zapojuje do děje Přidávám se k Siwi,taky mi tam popravdě maličko chybí názor Deatona. Nemít vypuštěný kolo tak by to bylo asi první místo kam bych si jela pro vysvětlení, i když Scott se nabízí okamžitě.
Těším se na další vývoj se Stilesem a samozřejmě i s Derekem
Doufám, že brzy přibude pokračování

9)  T (11.01.2014 19:04)

Wau Přemýšlím co napsat,ale vyjádřím se krátce,ale za to jasně.
Jedním slovem Úžasné Kdy bude pokračování?? Nedočkeáj´vě vyhlížim

Siwi

8)  Siwi (09.01.2014 22:26)

Idu v niektorých veciach vážne nechápem,odmietnuť Dreka? Rozumiem, že mu hneď nechce skočiť do náruče,(ja by som tiež skočila keby sa dalo )ale i tak. Stále je medzi nimi veľká priepasť a dúfam, že sa nebude ešte zväčšovať. Deaton by si mal dať pokec s Idou. Myslím, že tiež má do celej veci čo povedať a nie byť stále v úzadí. Veď bol emisarom Derekovej matky.A teraz keď podal výpoveď s lehotou kým nenájde za seba náhradu...asi chcem len vedieť jeho názor :D niežeby som ho mala nejako v láske. Niekde v kútiku mysle čakám kedy prídu Idu skontrolovať niekto z jej šéfov? No a na koniec Stiles, je to hlavička

olspet

7)  olspet (09.01.2014 21:12)

Tahle Tvoje povídka mě hodně zaujala. Sice to Ida moc řeší, ale co se emocí týče, je to pohlcující. Kolikrát se se těším, až budu hltat další kapitolu a posunu se v ději o kousek dál.
Tak už Dereka moc netrap a Idu popošťouchni, ať se jí rozsvítí.

Tyna

6)  Tyna (09.01.2014 19:27)

ÚÚÚÚÚžasnéééé
Tahle kapitola mě úplně ohromila
Smekám
Moc mě zajímá,jak to půjde dál.....Nechám se překvapit,určo příjemně
Nedočkavě čekám na pokračování (opět:D :D :D)

5)  Kika (09.01.2014 15:20)

SarkaS

4)  SarkaS (09.01.2014 14:42)

Klárko, jestli Derekovým balíčkem myslíš, že by měl být Stiles členem jeho msečky tak ne. Stiles je orzhodně pořád členem Scottovy smečky, i když se často pohybuje tak nějak mezi jako zprostředkovatel. :) Co se citů k Derekovi týče, to je myslím level, ke kterému se Ida ještě zdaleka nepřiblížila a ani to není její hlavní starost. A Idiny schopnosti... tady bycch se domněnkám ještě chváli vyhýbala, dalších pár kapitol ti o tom řekne víc. ;)
Kami, viď?! My ostatní bychom se po té šanci vrhly a skočily mu šipku do postele. Občas ji taky nechápu. Kdy bude další kapitola je na KJ. Poslala jsem jí na opravu další dvě, tak uvidíme, kdy bude mít čas se na ně podívat.

Kamikadze

3)  Kamikadze (09.01.2014 14:15)

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ aby ji husa kopla :D správně píšeš, co by za to některé z nás daly a ona ho odmítá!!! Nemůžu si s ní vyměnit místo? :D Stiles překvapil, hele, že ona z něj vychová emisara Derekovy smečky a pak se stane Derekovou družkou? Mám to ale hezky vymyšlený, co? :D mimochodem, další kapitola bude taky takhle quick? Víš, jak, abych se mohla těšit...

2)  Klááárka (09.01.2014 13:08)

Ještě musím dodat, že je k popukání Idin dialog s Derekm o jeho úsměvu. :D :D Prý „Čemu se tak usmíváš?“ - „Musím mít důvod?“-
„Samozřejmě, že musíš. Ty se obvykle neusmíváš, ani když důvod máš, tohle je… Děsí mě to Jo k němu to sedí. Derek má přece zamyšlenou tvář jako Angel v Buffy:)

1)  Klááárka (09.01.2014 13:01)

Pááááni. Jedna kapitolka a jak osvětlí příběh. Tvůj postoj a zodpovězení na mých včerejších 101 otázek byl dostačující :).Tím že se stane Ida Derekovým emisarem a navíc Stilesovým mistrem, přitom nepočítám zájem Cory o Stilese, z něho pomalu dělá Derekův balíček, chápu-li to dobře? Jsem taky ráda za chování Idy vůči Derekovi. I když je to smutné jak se Derek trápí, Ida by neměla, dokud si není jistá sama sebou i svými city k Derekovi, hned podlehnout. Není to záležitost jen na pár dnů ale na věčnost. Nemůžu se dočkat dalších kapitol, které budou vysvětlovat více a více. :) :) Mám ale smíšené pocity co se týká Idiných schopností. Pokud by u ní nastal zlom a byla by i Derekovým partnerem, určitě by ho to také ovlivňovalo ne? Takže došlo-li by k nějakému sporu ve smečce podřídil by svůj úsudek snadno Idě, a mohl by tak sám snadno někomu ublížit, aniž by chtěl. Doufám že ne :-) Vím že asi předbíhám děj takže nemusíš odpovídat na všechny otázky;)

1

>