Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/alfa.jpg

 

Stiles přivede Dereka na myšlenku.
Noc plná nerovnováhy.

Stiles přivede Dereka na myšlenku.

Noc plná nerovnováhy.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

SarkaS

12)  SarkaS (08.01.2014 20:54)

Bos, člen smečky, jako byl v seriálu. Což se ovšem s potulováním a pruzením nevylučuje. :D

11)  Lůca (08.01.2014 20:53)

Skvělé!
Ale úplně nejúžasňoucnější byla poslední věta!

Bosorka

10)  Bosorka (08.01.2014 20:21)

Otázka (aneb co mi došlo časem ) - Peter tedy je členem Derekovi smečky, nebo se jen bezprizorně potuluje kolem a prudí?
Další pár rudých očí? Scott?

9)  Kika (08.01.2014 17:36)

Tyna

8)  Tyna (08.01.2014 16:37)

NÁDHERA
Konec byl nejlepší,nemyslím ta vražda,ale to druhé
Teším se na pokráčko

Bosorka

7)  Bosorka (08.01.2014 16:24)

Vau....
Dereku, Dereku, mě bys Stillese více poslouchat , je to chytrý kluk.
A fakt mě pobavil Peter a jeho pohled na věc :-D "Jeho úkoly byly ty nejmíň stupidní." Já bych je měla ještě lepší, fakt, slibuji!

6)  Leah (08.01.2014 15:40)

Wow! Super kapitola. :) Jen Scott je prostě Scott, důvěřivý trouba. :p Super! Nemůžu se dočkat další kapitoly! :) ;)

SarkaS

5)  SarkaS (08.01.2014 13:16)

Rozhodně tě bít nebudu, obvzlášť proto, že máš z velké části pravdu. Já ani náhodou netvrdím, že to, jak se postavy v téhle povídce chovají, je správné, chraň mě ruka páně! Jestli jednou začnu psát povídku, kde se všichni chovají ideálně, prosím okamžitě mě utraťte! V tu chvíli by bylo absolutně zbytečné to psát, nejlepší možnou verzi si každý dokáže vybásnit sám. (Jasně, občas člověk zatouží po nějaké fluff story, ale to je vyloženě relaxační záležitost. Alespoň pro mě.) Já si jako autor ráda pohrávám s komplexností postav, obzvlášť s jejich sobeckými zájmy, špatnými rozhodnutími a celkově temnější stránkou lidské povahy. Takže nejen to dobré a příjemné, co se nám na nich líbí. Ida není ideální. Stejně tak Derek. Ani žádná jiná z postav. A já je ideální nechci dělat, líbí se mi tak nedokonalé, jak jsou.
Ida a Derek od začátku byli a až do konce budou ústředními postavami povídky, ale to ani v nejmenším neznamená, že se nebudou rozvíjet jejich vztahy s okolím. Právě kvůli tomu jsem se nakonec rozhodla psát povídku nejen z pohledu Idy, ale i Stilese, protože bude jasněji vidět rozpor v tom, jak události vnímá někdo, kdo je v celé situaci nový a někdo, kdo je v tom už nějakou dobu a vidí všechno v trochu jiném kontextu.
Pořád jsme ale ještě dost na začátku, pokud se ti teď nezdá všechno srozumitelné, je to tím, že neznáš všechny informace. Vlastně by mě překvapilo, kdyby to někomu přišlo úplně jasné, protože spousta věcí ještě řečená nebyla a bez nich se může některé jednání postav jevit nelogické nebo zcestné. Ale věř mi, je tu důvod pro to, že jednají jak jednají. ;)
A děkuji za tenhle komentář, jsem nadšená z toho, že se nad tím někdo tak zamýšlí! Doufám, že jsem ti odpověděla srozumitelně. Kdyby bylo cokoliv nejasné, klidně se zeptej, zkusím to objasnit.

4)  Prosím nebij mě :-) (08.01.2014 12:42)

Myslím že se Derek nezachoval jinak než Kate a Jenifer dohromady.Je to opravdu matoucí že k Idě je úplně jiný a jinak je to člověk, který se nechová zrovna moc dobře. Dobrého Alphu nedělá starost jen o svůj balík, no spíše o Idu. Ostatní mu pomáhají, zachraňují mu prdel a on co, zničí to tím že si dělá co si myslí že je dobrý a bere v potaz jen názor toho koho uzná za vhodný. Prošel si hodně když to tak řeknu ,,sračkama,, ale to ho neomlouvá. Nemůže mít dvojí metr. Omlouvám se za tohle. Já mám ráda tvojí povídku. Opravdu, a v žádném případě nechci říct že není ani trochu dobrá. Je skvělá. Chtěla bych jen slyšet na tyhle otázky tvůj názor jakožto autora povídky. Nevím Kate, Jenifer, Ida jsou stejný. No ne doslova. Všem věřil pomalu hned co se objevily, neříkám že Ida je zlá, ale ať se Derek rozhlédne okolo sebe. Stiles, Lydia, Scott. No dobře Scott možná ne, a ani Lydia ale Stiles je k němu docela dost loajální a jak se k němu chová? Vím že není ve smečce ale to Ida nebyla a Derek z ní byl hned na větvi. I když k ní cítí pouto a myslím že to je především hlavně i kvůli tomu cejchu, neměla by pro něho být jediná, ke které by se měl chovat hezky. Chtěla bych vědět jestli bude ta povídka dál zaměřená jen na Idu a Dereka, nebo jestli bude utužovat i přátelské vztahy s ostatními.

Kamikadze

3)  Kamikadze (08.01.2014 10:58)

No jéje :D Další adept na daracha? Taková malá otázka, :D kolik jich ještě bude? Stiles intrikuje společně s Derekem, nebo je to naopak? A Derek si konečně uvědomil, čí že vlastně Ida je :D

SarkaS

2)  SarkaS (08.01.2014 10:58)

Ale nech tohooo...

KalamityJane

1)  KalamityJane (08.01.2014 10:29)

Dokonalá kapitola

1

>