Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/DHS.jpg

9. kapitola - Tajomstvo? To snáď nie, slečna Grangerová!

 

Dovoľujem si pridať nové slovíčko do slovníka.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

kamci

16)  kamci (28.10.2012 15:34)

těším se, co Weaslezovci řeknou na Scorpiusův původ
Severus si servítky vážně nebere:D

julie

15)  julie (24.10.2012 16:18)

OMG! Snape je ďábel! U Salazarových špinavých gatí!!! Twilly, je to nádhera!!!

Twilly

14)  Twilly (29.09.2012 10:54)

Právě proto, Kačenko je to o té naději, která vyplývá z pouhopouhého pokusu. Je to ze Snapeovy strany určitě jenom vykalkulovaná doměnka, což by ale nikdy nepřiznal. Snape přece neváhá! Stejně je to z jeho strany něco jako "hra", která se bude hrát do té doby, až se prostě dohraje. Bez pravidel a bez jasného konce. Mmch, jsi popředu, protože uvažuješ o dalších dětech vzhledem k tomu, že v aktuálním díle je už Hermi těhule :D :D :D :D mě tvoje doměnky a předpovědi baví o to víc. Ale jak říkáš, je otázkou, které a jestli vůbec nějaké z jejich dětí bude to "ONO" dítě.

Cathlin

13)  Cathlin (29.09.2012 10:33)

Twi, ne, neumím si představit Draca, jak chlastá jak nějaký ožrala v té poslední hospodě. On prostě je aristokrat a má úroveň. Právě proto se mi ta věta tak líbila.

A jo! Naděje!!! Jasně! O ní už vím svý... :D :D :D

Ale já jaksi nemyslela, že by měl Snape pochybovat o tom, že je Scorpius Dracův syn. O tom samozřejmě nepochybuje, to chápu. Ale nevím, jestli to má být zrovna prvorozený syn, třeba by to mohl být jejich druhý, třetí..., ne? A kromě toho, to že ta "nejmocnější čarodějka" je zrovna Hermiona, to je pořád jen odhad, takže to prostě jisté není...

Tak nějak, ehm - no asi to je má vlastní zákeřnost, co tu promlouvá - čekám, že si třeba říkáš, že všíchni budou počítat s tím, že dítě, o kterém věštba mluví, je Scorpius. A nakonec třeba nebude... I když má takové úžasné vlastnosti. To třeba mohou mít všechny jejich děti... :)

A dokonce ani nevím, jestli si přát, aby Hermi byla TA čarodejnice, anebo radši ne.

Bosorka

12)  Bosorka (29.09.2012 07:50)

Hop- šup prášek mi evokuje viagru
Zase ta naděje...kam všude se nenacpe
To víš, že tě sleduju, ségra ;)

Twilly

11)  Twilly (29.09.2012 00:35)

Ano Kačenko, je to (žel!) oficiální výraz. A strašně u něj trpím, mno...

Mno, Snape nepochybuje. Ad jedna, Scorpius je blonďáček, co Hermi, Harry ani Ron nejsou, že? Ad dvě, byl svědkem jejich srdceryvné scény, kde si před odchodem tak nějak beze slov vyznají lásku - špiónovi by to mohlo docela dojít a za třetí, je Hermiona jeho téměř jistý odhad, protože má už v té době pověst nejmocnější a nejinteligentnější čarodějky jejího věku. A i kdyby to nebyla ona, stejně jim její přítomností mohl dát minimálně 9 měsíců nového času, než na něco přijdou. To víš... naděje je svině

No a ano, umíš si představit scápat se Draca bez jeho aristokratické etické "úrovně"? Já snad ani tou Ohnivou whiskou ne

Cathlin

10)  Cathlin (28.09.2012 23:50)

Ach bože, hop-šup prášek, to je vážně oficiální výraz?

Mno a teď ke kapitole.
Taky jsem si musela psát poznámky. Teď je to asi nejlepší způsob.

Hermionino rozčílení, že Draco zradil prvý!!! Joooooo! To bylo parádní. (buď špatně vidím, nebo tu není smajlík s palcem nahoru... - ten bych dala!!! ;) )

Potom část "och, aké patetické... akože výkonu". Dokonalý Snape!!!

A Snape a "lascivní zamrkání". Proboha, já vím, no. Nečetla jsem nic než HP a EK, takže ještě Snapa nemám tak osahaného ve všech podobách. Tohle se mi zkrátka líbilo.

S tím proroctvím - jak to, že Snape aspoň troch neváhal, jestli je Scorpius to dítě, o kterém se mluví? Nebo to má být Dracův prvorozený syn? Tak to v tom proroctví stojí? Omlouvám se, ale doslova si to nepamatuju, tak se ptám. :) A kde bere Snape jistotu, že to má být zrovna dítě, které porodila Hermiona? No já vím, on to asi dělá "pro jistotu", ale udivilo mě, že se zdálo, že vůbec nepochybuje o tom, že to je zrovna Scorpius.

Potom ta věta o tom alkoholu: "Etika...bez úrovně". Paráda.

A celá ta scéna se Snapem. To bylo napínavé a i když jen prostě stáli naproti sobě a jinak téměř nic, měla jsem z toho "akční pocit". Takže:

Twilly

9)  Twilly (21.09.2012 08:31)

áááá, tolik krásných komentů ... to je takový motorek, holky

Kejt - když vy mě už znáte co? Víte, kdy neodolám? Ok, tak dnes dám další kapču, ať mě nesežerete, ale budu muset zvolnit, abych si nevystřílela všechny náboje a vy jste nemusely čekat víc,než by se vám líbilo :p. Mmch, krásný koment

Jančiko, kdo všechno se ukryje pod Fidelium ještě zjistíme, neboj

Šári, jseš moc chytrá, víš to? Já bych ani nepřemýšlela (kdybych byla klobouk) a byla bys v Havraspáru na to tata.

mimi, sekneš, sekneš, to sa ti ľahko povie. Ja to píšem rad za radom a až dodatočne sa rozhodujem o predeloch medzi kapitolami. Jednoducho to takto blbo vychádza, ak chcem dodržať aspoň približný počet slov na kapču (plus mínus autobus )

Promiň za ten hop-šup prášok, Dark, já si neuvědomila, že tohle slovíčko se tady ještě neobjevilo. Ale zodpovědně vyhlašuju, že i když mi moc nevoní české překlady HP výrazů (což je samo o sobě zvláštní, holky mě znají jako naprostého fanatika do češtiny ), slovíčko Letax je daleko... ne, DALEKO lepší než hop-šup prášok, nevím, jestli v tomhle případě nebyl překladatel ovíněn, nebo tak

Semi, myslím, že ti dva si opravdu nic neusnadní

semiska

8)  semiska (20.09.2012 21:54)

Páni, jsi vážně bezvadná, já už nevím, jak tě víc vynachválit.
Je to naprosto úžasné a já jsem strašný závislák.
Moc se těším na další kapitolu. Snape to s Hermionou nemá jednoduché a myslím, že ona mu to nijak neusnadní.

DarkMoon

7)  DarkMoon (20.09.2012 17:24)

obrovský umaštěný netopýr "nikdy by som neveril, že tuposť môže byť TAK veľmi nákazlivá! Vždy to bola skôr výsada pánov Pottera a Weasleyho. Ak nechcete osprostieť úplne, navrhoval by som vám prerušiť s nimi čo najrýchlejšie všetky styky."
„Nechcite mi nahovoriť, že by bola pre vás príliš veľká obeť ísť s Dracom do postele...“ ... Sakra, takže on už to ví. No má pravdu, že to jim dost mění plány :D Řekne to i Dracovi, nebo ne? Hop-šup prášek :D To je dobrýý :) A já takovou dobu přemýšlela, co to je, než mi to došlo :D Ale nevadí no :)
Twilly, co ty teď máš s tím sekáním v tom nejlepším? :D Sakra, já chci vidět Dracovu reakci na Miu. Aby si nemyslel, že má jenom vidiny z toho alkoholu

Janebka

6)  Janebka (20.09.2012 15:41)

:'-( :'-( :'-( Jako fakt??? Uděláš si ze mě závisláčka a pak tohle!!! Ach jo, život není fér!!!
Dobře, budu se tedy učit trpělivosti!!

5)  mimi (20.09.2012 15:40)

ááááááááá toto mi nerob takto to sekneš. Ešte horšie ako včera a teraz aby som čakala do zajtra lebo ty si taká zlatunká, že aj zajtra nám dáš pokračovanie, však
Snape je dokonalý i love him, so so so much
Ale teraz sa už neviem dočkať na reakciu od Dráčika. Keď tam uvidí Miu a ešte k tomu všetkému je jemne podgurážený alkohol. To bude teda šok
Skvelá kapitola. A nezabudni, zajtra si prosíme ďalšiu nemôžeš nás nechať v takej hroznej nevedomosti čo bude ďalej

SarkaS

4)  SarkaS (20.09.2012 15:38)

Úúúž je to venku! Jestlipak to Severus poví i mladému panu otci? Já na jeho místě bych to neudělala, Draco nemůže mít tak dobrou obranu, aby to od něj Voldemort nevyštrachal, když mu vleze do hlavy. Ale moc bych se divila, kdyby to nevyštrachal už u Mii, takže vlastně je to už možná jedno.

Twilly

3)  Twilly (20.09.2012 15:08)

Za hoďku asi ne, Janičko, páč pravidlo adminek zní jedna schválená kapitola denně.

Kejt moc moc moc děkuju za.uznání

Janebka

2)  Janebka (20.09.2012 15:05)

Verýšku, to je bomba!!! Snape už to ví!! Myslela jsem, že se pod Fidelium ukryje Harry s Ronem i celou rodinou! Zřejmě máš nimi jiné plány!!! Nádhera!!!
A za hoďku bude teda další kapitola, ano??!! Ty jsi stejně mylovaný poklad!! Moc se těším!!! ;)
Děkuji!!!

1)  Kejt (20.09.2012 13:50)

Tak to je famózní pokračování, opravdu nádherné. Wau. Severusův brilantní mozek si jistě poradí i s touto eventualitou:-))) Hmmm to jsem zvědavá, jak bude Hermiona reagovat na změnu situace. Hysterickej Harry, to bude zážitek, ještě že se tam vyskytuje Remus.

1

>