Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/DHS.jpg

5. kapitola - Nádej


Dnes to bude bez slovníka a ďalšia kapitolka o dva dni (malý spoiler, o dva dni, ak budete poslušné, budete poznať záhadu Scorpiovho mena)

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

julie

13)  julie (23.10.2012 16:25)

No,v minulé kapitolce jsem docela pochybovala,jestli Theo opravdu patří k "slizolinčanům",takový risk bych nečekala,ale dneska to potvrdil. Paráda! A celé jméno Scorpiuska

Twilly

12)  Twilly (27.09.2012 23:37)

Tak to mě moc moc moc těší. Nevím, proč mám tak neuvěřitelnou radost, když se mi povede alespoň vzdáleně strefit se do Snapea :D

Cathlin

11)  Cathlin (27.09.2012 22:56)

Ach ano, Theo to vymyslel. I když tento způsob, jak Hermionu ochránit, nebude zrovna nejpříjemnější, je to aspoň něco... A Draco to taky nakonec pochopil. :)
A áááá, ta Snapova věta o bezpředmětné hypotéze!! To je celý Snape! Krása!
A bože, ta jména!!! To je paráda!!!
A i celá ta dětská scéna - jako matka jsem se z toho málem opupínkovala! Takový dáreček mám taky doma... Tedy, skoro!!! Naštěstí.

kamci

10)  kamci (16.09.2012 20:55)

:) :) :)

Janebka

9)  Janebka (15.09.2012 13:07)

Verýšku, vážně nevím, co napsat! Jsem naprosto mimo!
Nevím, zda mi má být víc líto Harryho za jeho nenaplněné city. Nebo Draca, že podle všeho mu Hermioně záleží a tím pádem se nejednalo o náhodný sex a nebo se mám bavit při představě vyjmenovávání jmen mladého pána! Sama tuto metodu ve vší vážnosti také aplikuji a většinou se při spolehlivě odbourám!
Verýšku, skvělé!!!
Děkuji!!!

DarkMoon

8)  DarkMoon (14.09.2012 20:45)

Theo Tak já se ti hluboce omlouvám, že jsem o tobě pochybovala :D „Scorpius Harry Ronald Brian Granger!“ jůj to je dlouhý jméno :D No tak to se těším na Dracovu reakci na to

Twilly

7)  Twilly (13.09.2012 21:53)

Áno, podľa filmu je Astória Greengrassová Dracova manželka a matka Scorpia (ale prečo si to neupraviť a nepožičať si ju do deja, muehehehe ).

Semi, do pozítřka to vydržíííííš, ještě se dvakrát vyhajáš... :D

semiska

6)  semiska (13.09.2012 20:28)

Theo je teda hlavička. Jen jsem zvědavá na Draca při celém jménu svého syna. To bude panečku velmi zajímavé. Dva dny??? To nezvládnu...

5)  mimi (13.09.2012 20:24)

Mimochodom teraz mi došlo, že v minulej kapitole, tá Astória Greengrassová, ona nie je v originále žena s ktorou sa Draco oženil a mal s ňou Scorpia? Teraz myslím originál kapitolu "Po 19 rokoch." Ak som sa zmýlila tak prepáč, ale teraz to do mňa udrelo ako blesk

Annie

4)  Annie (13.09.2012 19:22)

Theo je miláček! :D NO Harry mě moc nepotěšil, ale co se dá dělat, že :D
Dva dny? :D To nějak budu muset přežít :D Ale moc se těším

Twilly

3)  Twilly (13.09.2012 18:23)

Šári, kdyby bylo tohle jako vysvětlení - myslím Skorpíka, tak by asi na to každý přišel, že???? ... a mimochodem, DÍKY

mimi, neblázni, chudák Harry . No, myslím, že nebude nadšený ani z tretieho a už vôbec nie zo štvrtého, keď sme pri tom, ale o tom niekedy inokedy... inak nemôžem si vystrieľať všetky náboje. Nevieš si predstaviť, aká som hysterická, keď stratím inšpiráciu. Takto pridávam kontinuálne (s výnimkou včerajšieho dňa, keď som nemala to srdce vás nechať čakať) a medzitým dopisujem nové. Aspoň je to nejaká istota, že nebudete čakať dlho . Ale strašne ma bavia tvoje komentíky

2)  mimi (13.09.2012 18:06)

Neviem či som to už vravela, ale v tejto tvojej poviedke Harryho nenávidím. Ak ho zabiješ, nenahnevám sa
Theo to skvele vymyslel a Mia by bola ozaj pri Dracovi v bezpečí, už teraz sa teším na ich stretnutie a hlavne na Dráčikovu reakciu na Scorpia, a tiež na reakciu na Scorpiusovo celé meno a hlavne na to druhé asi s toho nebude nadšený.
Dva dni? Toľko mám čakať? väčšinou už po pár hodinách, čo hodinách MINÚTACH, dostávam absťáky a vieš čo sa potom deje?
Propo skvelá kapitola
Ale aspoň ten spoiler by si mohla nahodiť skôr

SarkaS

1)  SarkaS (13.09.2012 18:02)

Tak přece jen je do ní zamilovaný. Vrtalo mi to hlavou už od zkurvené rozprávky, protože se tam choval moc důvěrně. No, alespoň je vcelku smířený s tím, že nemá šanci. Protože nemá, že ne?
Theo je chytrý kluk, bylo jasné, proč to dělá, spíš mě překvapilo, že si to Draco neuvědomil. Normálně nejedná tak impulzivně a víc přemýšlí, i když chápu, že to nebyl zrovna normální večer a nejspíš by mu to došlo, kdyby měl čas si to rozmyslet.
Já ti mám pořád pocit, že se ten malý jmenuje Scorpius jen proto, že se jeho rodiče tak škorpili a pokaždé mě tahle myšlenka nehorázně pobaví.

1

>