Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/DHS.jpg

33. kapitola - Začiatok konca

(2. časť)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Cathlin

11)  Cathlin (03.01.2013 14:54)

Dracovo obočie sa vyšplhalo tak vysoko, že sa stratilo pod svetlou ofinou.
Vieš, Harry, ty máš totiž talent a ja nerád mrhám zbytočnou Avadou na talenty.
Draco veril, že by textil mnohých prihliadajúcich zvlhol dojatím.
vedomý si faktu, že na tomto zápase si víťaz bude budovať svoju budúcu kariéru.
Ak by mal Harry istotu, že Voldemort svoje slovo dodrží, pravdepodobne by aj so zopár podmienkami jeho ponuku prijal.
Ktosi z davu prizerajúcich stúpil na suchú vetvičku. Keď sa rozlomila, ten intenzívny zvuk preťal vzduch ako blesk z čistého neba.
Zdaleka to přitom není vše co se mi líbilo. Máš to skvělé vymyšlené! A co moli, budou také? To by tedy byla zbraň na voldyho! A uf, praštit ho do slabin, to bych tedy nevymyslela! Absurdní představa, ovšem u už tak absurdního voldemorta se nemůžu divit ničemu, že jo! :)

Twilly

10)  Twilly (28.12.2012 06:44)

Ok, tak se mi víc líbí šílenci se stopou humoru, než ti bez humoru. Bylo by to tak nějak suché, ale na mou obranu, Arouš možná lehce vtipný byl, ale Éda my tedy míč nekontroval, co sú pamatuju . Jinak, víš, Šári, žes začala číst v pravou chvíli? V adminu je uzvtouhle dobou další pulkapitola.

SarkaS

9)  SarkaS (28.12.2012 03:25)

Všimla sis toho, jak tu Voldíkův projev připomíná Ara? Ten taky nerad plýtval talenty. Od Voldemorta jsem to myslím dokonce ani nikdy neslyšela, to je jednoduše vyšinutej maniak, ale od Arouška, to jo, od něj už to párkrát zaznělo. :D Čípak mohutná ramena ji to chytla? To Voldík asi nebude, co? Oproti tomu by se zdálo mohutné i ramínko na šaty

DarkMoon

8)  DarkMoon (25.12.2012 14:03)

Uááá takhle to utnout! Doufám, že další kapitolka bude co nejdřív chlapec-ktorý-si-už-asi-dlho-nepožije a Voldy má úplně normální slabost napínavě napsané, úplně jsem to viděla před sebou

7)  Janicza (24.12.2012 21:48)

Takhle to utnout! Áaaa. Šílím! Ale bylo to famózní! Ach...

kamci

6)  kamci (23.12.2012 20:21)

skvěle akční kapitola. Jsem zvědavá na Scorpiovu roli v příběhu

semiska

5)  semiska (23.12.2012 17:42)

Velmi napínavé, stále nás necháváš na drátkách, co je se Scorpiem. Kampak dětičky před Voldym schovali, co? No, jsem zvědavá, jak tenhle boj skončí.

4)  Kejt (23.12.2012 12:06)

Ufff takový drama a já pořád čekám na Scorpia:-))))a hlavně co Draco, jak reaguje, když někdo drží jeho Hermionu. DOufám, že ten kdo ji chytil je "náš" a Nevím proč Neville čeká, měl Nagini zabít na druhý pokus. Jinak Voldyho přece neporazí, nebo u tebe není ta potvora viteál?

3)  Niki (23.12.2012 11:23)

TAk doufám že jí chytl Draco !!!!

2)  mimi (23.12.2012 11:11)

Ty vieš ako seknúť. Toto mi nerob
Inak som zabudla Nová kapitola Hip Hip Hurá
Okej, ešte som ti to nikdy nenapísala, tak teraz musím. Milujem tvoje metafory a prirovnania. Ešte som nečítala poviedku (alebo knihu) kde by ich autor tak trefne a dokonale využíval. Palec hore robí to poviedku ešte lepšou, ako je.
Chlapec-ktorý-si-už-asi-dlho-nepožije tak s tým si ma dostala a váľala som sa smiechom. Mia je teda riadne prefíkaná a pekne sa jej podarilo od Voldyho ujsť dúfam len, že tie ruky čo ju chytili boli Dráčikove inak
Teraz mi už nezostáva nič iné, ako sa modliť, nech je nová kapča čím skôr na svete
Dúfam, že múza ťa navštívi v dohľadných pár dňoch

1)  anet (23.12.2012 11:02)

to není od tebe fér,zase jsi to ukončila tak napínavě,že jenom sedím a přemýšlím,jak to teda dopadne,ale tleskám nad tvým literárním uměním a těším se na další

1

>