Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/DHS.jpg

14. kapitola - Zvieratko v Zoo

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

kamci

15)  kamci (28.10.2012 16:33)

moc ráda bych viděla Narcise do hlavy:D
Harry a Giny... je dobré někoho mít, ale bude jim ta polovičatost stačit?
To bude vážně Hermiona tři roky žít a vychovávat děťátko, aniž by věděla, že už jedno má a chuďátko Scorpius bez mámy, i když je to pro jeho bezpečí:(

julie

14)  julie (25.10.2012 13:36)

"Ty si žena, však?" Twilly, miluju tě!!!

Twilly

13)  Twilly (16.10.2012 10:18)

Ano, bylo to záměrné, Kačenko. Jsou to takové ztracené dušičky. Svým způsobem mi je Harryho líto i když se tady najde jeho docela široký antifanklub :p . A Cissa... hmmm, pořád říkám, že není jenom černá a bílá barva.

Cathlin

12)  Cathlin (15.10.2012 21:19)

No tedy! Je tohle možné? Ginny a Harry... oba nešťastně zamilovaní! Ta závěrečná scéna jednoznačně pro mě v téhle kapitole vede! Miluju tyhle rozervané, nešťastné, zoufale toužící okamžiky v jakékoliv podobě! Jen houšť!
A jinak - celé to bylo takové nejisté, nikdo neví pořádně kudy kam, co říct, co udělat... A pokud to byl záměr, vystihla jsi to skvěle! I Dracovu matku... ach jo. Ta je jak kdyby ji vytáhli z mrazničky.

Twilly

11)  Twilly (01.10.2012 13:58)

Šári, byl to jeden z těch mých sentimentálních mometnů, ale zase na druhou stranu, patří to tak nějak ke mě. No, jo, divila jsem se, kde seš, ale s tímhle asi moc nepohneme. Když nechceme, aby se odsud cokoliv šířilo, tak to musíme holt strpět ( ne že bych si teda fandila, že zrovinka něco ode mě odsud uniká... )

SarkaS

10)  SarkaS (01.10.2012 13:19)

Chachá, právě jsem zjistila, jak sem napsat koment. Tak jdu doplnit rest. Protože ti nutně potřebuju vychválit ten konec s Harrym a Ginny. Asi to bude od milovnice Dráčka, jako jsem já, znít divně, ale tenhle krátký úsek u mě převálcoval celou povídku. Je skvělá, propracovaná, ale tohle v sobě mělo TU emoci, která mi roztřásla i morek v kostech.

9)  mimi (30.09.2012 10:20)

Mia to tehotenstvo riadne prežíva, škoda, že si nespomína na ten prvý krát, keď čakala Scorpiusa. Dráčik ako budúci otecko je skvelý i keď dosť neistý, ale to k nemu čo sa vzťahov týka patrí.
Narcissa je skvelá s toho čo som sa o nej tu dozvedela, ju mám celkom rada. Scorpiusovi sa určite poteší
Perfektná kapitola

Twilly

8)  Twilly (30.09.2012 08:03)

Janičko, neboj pamatuje si na všechno až na Scorpia. Ví kde byla, nebo co dělala, ale každá vzpomínka, kde Scorpius figuroval, jí v paměti chybí.

Janebka

7)  Janebka (30.09.2012 07:58)

Mylovaný Verýšku, ty zase řádíš Barboro!!!
Tak nejprve necháš Hermionu vypít lektvar a ona si chudinka ani nevzpomene, že Draca mylovala a myluje!
Je fakt, žes to napravila Dracovou starostlivostí a nádherným vyznáním z jeho dlouhotrvající pozornosti a také Narcisou, která nádherně ukázala, že není všechno tak, jak se na první pohled zdá!
To bude ještě fuška!!! Verýšku, skvělé!! Bojím se a zároveň těším, proklínám a užívám si každičké písmenko, wáááu!!!
Děkuji!!!

P.S. Je jí jasné, že u výroby miminka byla taky?

6)  Kockohruska (29.09.2012 15:57)

Paní Malfoyová nebude zas tak studený čumák, jak se zdá. A kdyby jen věděla, že už babičkou je! :-) Ta se bude nad Scorpíkem rozlývat. ;)
Draco je jako novopečený nastávající otec bezvadný. Vždycky měl smysl pro rodinu. Mámu ani tátu by nepodrazil i přes velmi chladný přístup, který vůči sobě mají, oni zkrátka "vědí". Ale teď je to jiné, vzal si chrabromilčanku, takže i přes zmijozelskou výchovu se začíná, a jistě bude, chovat velmi chrabromilsky. :-) Moc bych mu přála, aby se k prvorozenému dostal co nejdříve, nezaslouží si, aby Scorpius viděl tátu v Harrym.
A z veselejšího konce: mala si šaty...vlasy si mala....ty si žena, však? Stejně tak vtipná Cissa.

semiska

5)  semiska (29.09.2012 15:55)

Koukám, že se nám dva páry sbližují ještě více. ;) Moc pěkné, zlato, máš můj obdiv. ;)

DarkMoon

4)  DarkMoon (29.09.2012 13:34)

Jo tak :D Děkuju ;)

Twilly

3)  Twilly (29.09.2012 13:19)

Poppy je madam Pomfreyová. Draco se totiž pořád pohybuje mezi Bradavicemi a Manorem

DarkMoon

2)  DarkMoon (29.09.2012 12:58)

Co je to Zoo Už ve čtvrťáku... zjistil, že je děvče A zase má chudáček pochyby, to je tak, když se ani jeden moc nemá k tomu říct to přímo... ale je to krásně rozpačitý A měla jsi vlasy... Jako předtím byla plešatá? :D A pak začít s Pansy, bože, Draco, jako bys nevěděl, že si před ženami musíš dávat pozor na to, co říkáš, zvlášť, když mají rozhozené hormony Ale zvládl to docela pěkně :) Ona - jediná, co může všechno :) A ve zbytku té scény jsi nádherně vyjádřila, co si myslím celou dobu, totiž že mu to přijde zvláštní a všechno, ale jak jsi to řekla, správné, když jde o ni, o ně, o JEJICH dítě, tak si může být překvapený sebevíc chce, ale prostě to podle mě zvládne, jak má

Ty si žena Teď tak nějak nevím, kdo je Poppy, ale neva Láska je vždycky složitá To je perfektně řečeno :D Tady se mi jeho mamka docela začala líbit :) Pořád je odtažitá atd., ale to už je asi prostě výchovou, právě tahle chvíle, kdy se otevřela, jí dodala na lidskosti

Ta poslední scéna... Taková složitá podle mého :D Příslib štěstí, konečně, pro ně oba, ale tak nějak jen nalhávaného a předstíraného, když Harry pořád myslí na Hermionu :p Alespoň, že to přiznal a nesnaží se Ginny lhát. Tak ví, do čeho jde, a je oba chápu. A třeba to nakonec jednou přeroste do něčeho skutečného, ne? :)

Super kapitolka

Bosorka

1)  Bosorka (29.09.2012 11:53)

áááááááááááááááááách ten konec

1

>