Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/DHS.jpg

12. kapitola - Oficiálny pár

 

Myslím, že ani dnes nebude potrebný žiaden slovník, dámy...

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

kamci

19)  kamci (28.10.2012 16:09)

ou

julie

18)  julie (25.10.2012 13:06)

Uffff!!!!!!Tak nevím,jestli se mi Snapeův krok líbí

Twilly

17)  Twilly (11.10.2012 08:19)

Ano, tak to vypadá, že Draco si opravdu ještě počká, než se doví, že je otcem :p . Díky moc, Kačenko

Cathlin

16)  Cathlin (10.10.2012 22:21)

Jééé, tak tady obě stěžejní části byly krásné!
Ta první, kde si D a H konečně hodně vysvětlili a to dokonce za situace, která hrozila, že se konverzačně zvrtne v hádku!!! No, tak konečně je to na světě, konečně to jeden o druhém ví! I když tedy H stále má své tajemství... Každopádně jsem s napětím čekala, co z tohohle jejich rozhovoru nakonec vznikne - a ona taková krásná upřímná romantická chvilka!!!
A pak tu máme tu část se Snapem a jeho podfuk. No jo... Ale má to celkem logiku! Jak jinak ochránit její dítě než takto? Sice díky tomu zapomene, že vůbec nějaké má, ale to přece nemůže být trvalé, ale je to nejjistější způsob. Draco si holt ještě chvíli počká, než se vše dozví a mezitím bude "klid" na všechno, co se musí stát. Jde o to, jestli to H bude schopna vidět takhle "věcně". B)
Díky, Twilly, krásně se to čte!

15)  Janicza (27.09.2012 11:41)

Janebka

14)  Janebka (27.09.2012 11:22)

;)

Twilly

13)  Twilly (27.09.2012 10:50)

Maká se na tom, spolubydlo

Janebka

12)  Janebka (27.09.2012 09:11)

;)

DarkMoon

11)  DarkMoon (26.09.2012 15:51)

Jo takhle je to s tou svatbou, já si říkala, proč by se s tím Voldemort otravoval :D "Urazil ju niečím, tým si bol viac než istý a nemal ani šajnu čím." No, tyhle situace jsou vždycky nejlepší no :D
„Ale na tvojom mieste Astoria stáť NIKDY nebude a ja budem obšťastňovať do konca života LEN teba. A TO JE ZASRANÝ ROZDIEL, Grangerová!"

ten prstýnek je nádhernej :) A to ho nevidím :D :D

Ale - co??? Přidávám se do řady k těm, co chtějí Snapea zaškrtit! Jako co to? Co si to dovoluje? A proč? A to jako chce nechat Scorpia bez mámy, když si na něj nebude pamatovat? Dobře, uklidním se a budu to brát logicky :D Asi to totiž logický nápad fakt byl a taky doufám, že si uvědomuje, že to tak nemůže nechat napořád, ale i tak :D Hermiona na něj zatím naštvaná být nemůže, tak já to převezmu za ni, než si vzpomene, že zapomněla :D

yasmini

10)  yasmini (26.09.2012 10:24)

Twilly, to jsi jí přeci nemohla udělat. Půjde to napravit? Řekni prosím že ano. A hlavě už máš konec že jo? A víš, že to dobře dopadne!
Dokonalá kapitolka

Twilly

9)  Twilly (26.09.2012 07:31)

Holky vy jste mi ale daly. Včera jsem s tááááákovýdlema očima sledovala přibývání komentů přes mobil. Takže zase násilí? Kdyby to nebylo tak strašné, tak se z toho tak strašně netěším

Ako tak pozerám,mimi, tak viaceré z vás zaujíma otázka elixíru. Asi budem musieť pripísať "osvetľovaco-vysvetľovaciu" scénu z pohľadu Snapea. Ani neviem, prečo mi to nenapadlo skôr ...no, som asi fabulistka ... a ďakujem za komentík

Proboha Annie , chudáček Sev, ty mu chceš vážně ublížit? Co když ho ještě budeme potřebovat? Co tak volná ručka v epilogu, stačila by na zabití? :D

Šári, z tebe? NIKDY!!! Ale žes mě i přes hrozbu násilí dostala do stavu naprosté autorské blaženosti, prďko

Neboj Kejt, bude i vysvětlení

Janičko, ty a panikařit? Kdybys NE, tak by asi nebylo něco v pořádku, moje mylovaná spolubydlo a dejchej, zlatíčko, dejchej. Víš přece, že nic u mě není tak jak se na první pohled jeví (obvykle )

Kockohrusko, takže říkáš, že se mi povedlo vystihnout Dráčka?? Já se vznáááášííííím, já si lééééétáááááám

Semi, já tě miluju. Myslím, že jako jediná jsi prohlédla mou snahu :D

semiska

8)  semiska (26.09.2012 00:06)

Chudák Mia, až to zjistí, ta ho zabije.
Od Severuse to byl dobrý nápad, ale Hermiona bude zuřit. Úplně ji vidím.
Skvělé, zlato, moc se ti to povedlo.

7)  Kockohruska (25.09.2012 22:35)

Tedy, nemám slov. Je mi Hermiony strašně moc líto. :'-( :'-( :'-( Nejdříve jsem měla vztek , ale než aby se před NÍM prozradila..., každopádně doufám, že to je velice krátkodobé řešení. Draco a jeho žádost o ruku byla přesně v jeho stylu. Opět parádní kapitola!

Janebka

6)  Janebka (25.09.2012 20:14)

Verýšku, já ti nevím, spolubydlo moje mylovaný, ale tys mně dala!!! Fakt tohle budu rozdejchávat ještě chvíli! Normálně jsem viděla zeleně!!! Je to krásný, ano věřím, že by to Snape mohl udělat, ale stejně ..... lapám po dechu, jsa sama bez dechu! Utěšuju se tím, že máš Draca ráda a určitě mu nebudeš chtít ublížit! Můžu panikařit??? ;)
Děkuji!!!

5)  Kejt (25.09.2012 19:09)

A sakra, co vše Hermiona zapomněla? A bude o této novince informovat i Draca? Asi těžko, že? No, teď už se o informaci o Scorpiusovi pravdu nepodělí... Sakra, Snape, ty jsi opravdu prevít, když na to přijde. Předpokládám že má Severus v zásobě i antidotum:-))) mno, nechtěla bych být v Severusově kůži, až si Hermiona vzpomene... ALe je to geniálně napsané. Paráda.

Janebka

4)  Janebka (25.09.2012 18:47)

ty vo, až se seberu, okomentuju!!!!

SarkaS

3)  SarkaS (25.09.2012 18:43)

To. Si. Děláš. Prdel! Já nevím jestli na tebe mám vztekle řvát, za to co jsi právě udělala nebo ti tleskat za tak úžasný zvrat. Ale jsem ženská, zvládnu víc věcí na ráz.
Jak jsi to krucinál mohla Mie udělat? To ti přijde málo, že je celý její život vzhůru nohama? Ty musíš vzít i dítě?!

Annie

2)  Annie (25.09.2012 17:36)

PANE BOŽE! JÁ HO ZABIJU!! Ano, já toho Severuse vážně zabiju!! CO ho to jako napadlo? :DD Jestli zapoměla na Scorpiuse tak je předem mrtvej! Jako, takhle mě vytoči! :DDD
Ježiši, že já se nestydím, vždyť Severus je po Dracovi má nejoblíbenější postava!

1)  mimi (25.09.2012 17:27)

a čo všetko to Mia zabudla? s tým elixírom si ma riadne šokovala. Čakala som teda ozaj všeličo. No ale dúfam, že na Draca nezabudla a že čo sa elixíru týka, jeho účinky vyprchajú veľmi veľmi veľmi rýchlo.
I keď bolo Dracove vyznanie najdebilnejšie, i tak to z jeho strany bolo krásne gesto. A samozrejme Dráčik, ktorý nevie nájsť tie správne slová ten sa mi páči veľmi
Teraz som už napätá ako dopadne svatba a hlavne kedy sa Draco dozvie o Scorpiovi. No teraz si mi do hlavy nasadila ďalšieho chrobáka. A to jest aký účinok presne má ten elixír a na čo všetko Mia zabudla.
Dúfam, že s ďalšou kapitolou nemáš v pláne dlho otáľať.
Inak perfektná kapitola, a hlavne prekvapivá

1

>